09/08/2017
Вила ”Цветелина”- Варна- местност Ракитника. Много любезни хора. Приеха ни с кокера, никакви проблеми. Има къде да се разхожда. После посетихме и х.Алекс в гр.Обзор, също изключително любезни и гостоприемни за хора с домашни любимци. В заведенията също можете да сядате с тях, стига да не пречат на другите клиенти. На плажа има забрана за кучета, но ако са под чадъра и не пречат на околните, нямаше проблем.