10/11/2022
Kedves Pázmándiak,
szeretném legvégül Kerkuska Eszter képviselőjelölt társamat bemutatni. Fogadják szeretettel!!!
Kerkuska Eszter vagyok, képviselőjelölt. Sokan még kislányként emlékezhetnek rám, ahogy az újfaluból az iskolába tekertem többedmagammal, vagy gimnazistaként kora reggel a 6 órás buszra vártam az újfalusi megállóban.
Közben eltelt jó pár év. Férjhez mentem. Mivel a férjem szinte első pillantásra beleszeretett a faluba, nem volt kérdés – itt szeretnénk családot alapítani.
Szeretnék olyan jövőt adni a gyermekeinknek, mint amilyen csodálatos éveim nekem voltak itthon, Pázmándon. Sokat adott nekem a település, az itt lakó emberek. Barátokat, családot, iskolai éveket, boldog emlékeket – és jövőképet.
Jártam egyetemre, kitanultam a rendezvényszervezést, a szálláshely-minősítést, cukrász végzettséget is szereztem, és közösségileg is sokat tapasztaltam. Úgy érzem, itt az ideje, hogy a saját településem javáért képviselőként is tegyek.
Családommal több mint tíz éve működtetjük a faluban az elsők közt nyílt Manó Vendégházat. Szálláshely-minősítőként is dolgozom, a Magyar Turisztikai Minőségtanúsító Testületnél. A turizmus mindig fontos része volt az életemnek, így megválasztásom esetén céljaim közt szerepel a pázmándi szállásadók, turisztikai szolgáltatók érdekeinek képviselete is.
Több pázmándi civilszervezetnek is tagja vagyok, fontosnak tartom az ő munkájukat. Terveim közt szerepel a helyi civilszervezetek munkájának aktívabb támogatása, a velük való szoros együttműködés. Így többek közt visszahozni a Pázmándi Spájz által népszerűvé tett Majálist/Juniálist, a Locsolóbált, a Röpike Néptánccsoport által szervezett Hagyományőrző esküvőt, és az igazi szüreti felvonulást, bált.
Évek óta a Nemzeti Agrárgazdasági Kamaránál dolgozom, az adminisztratív útvesztőkben való eligazodásban készséggel segítek a helyi gazdálkodóknak, őstermelőknek. Mivel tevékenykedtem EU-s projektek elszámolásában, a pénzügy világában is otthonosan mozgok.
Ígérem, hogy legjobb tudásom szerint fogom szolgálni a falumat, annak lakóit. Böjte Richárd polgármesterjelölttel és képviselőjelölt társaimmal – Gabival, Lindával és Annamarival – jól együttműködő, ambiciózus és tervekben gazdag csapatot alkotunk.
Kérek minden helyi lakost, – idősebbet és fiatalt – hogy 2022. december 4-én menjen el szavazni, és vegye kezébe a döntést!
Berkesi András írót idézve: „El kell felejtenünk mindent, ami volt. Új életet kezdünk, mindannyian üres, tiszta lappal indulunk. Most minden azon múlik, hogy mit írunk a tiszta lapokra.”
Számítok Önre, Ön pedig számíthat rám!