16/07/2024
Dziś w naszym nadleśnictwie odbyło się pierwsze spotkanie Lokalnej Grupy Współpracy czyli zespołu społecznych doradców Dyrektora Regionalnego Lasów Państwowych w Radomiu, którzy wesprą nas przy tworzeniu Planu Urządzenia Lasu.
Przedstawiciele reprezentujący samorządy, instytucje, organizacje i stowarzyszenia będą stanowić istotny element dialogu społecznego, ale też wnosić uwagi, wnioski oraz opiniować zapisy projektu Planu Urządzenia Lasu.