18/05/2026
Wil je lekker vakantie komen vieren in Oostenrijk deze zomer? We hebben nog wat gelegenheid.
Fliess is een authentiek bergdorp in een prachtig stuk Oostenrijk met hoge toppen van oersteen en smalle dalen (Oberinntal in West-Tirol). Het heeft een eigen kleine, maar goed uitgeruste supermarkt, een modern openluchtzwembad met waterglijbaan, kiosk en terras, een paar gezellige restaurants en een dorpscafé voor een pizzaatje, drankje of ijscoupe. In de omgeving kun je natuurlijk fantastisch wandelen, maar er is verder ook van alles te doen en te beleven, voor jong en oud, sportief of iets minder.
Door een annulering vanwege een blessure, hebben we Edelweiss (2-4 personen, zeer geschikt voor gezinnen met kinderen, op de BG met heerlijke tuin) zelfs de hele maand juni nog beschikbaar. En van 24 tot 30 augustus.
Alpenrose (4-6 personen, grote badkamer met bad en do**he, aparte woonkamer, balkon en heerlijk zonneterras) is nog vrij van:
- 23 tot 28 juni
- 12 tot 16 juli
- 16 tot 20 augustus
Wacht niet te lang en boek vandaag nog! Interesse? Stuur een berichtje naar [email protected] of stuur een PB.
Delen is lief