11/10/2026
Een fin de saison met een lach en een traan 🍂
Vorige week zondag 4 oktober trokken we met ons team naar Brugge voor een ganzenbordtocht. Onder een stralende najaarszon gingen we in drie groepen op pad: foto’s terugvinden in de stad, opdrachten uitvoeren en letters verzamelen om als eerste het juiste woord te vinden. Er werd veel gelachen (en af en toe haasje-over gesprongen op straat). Proficiat aan Jonas, Alfred, Catherine en Guido, de winnaars van de dag! 🏆
Daarna schoven we samen aan tafel om een prachtig seizoen af te sluiten.
Die avond namen we ook afscheid van Shane. In de zomer van 2020 stond hij voor het eerst achter onze receptie, als jongen van 15. Vandaag is hij een sterke jongeman die binnenkort zijn studentenjob inruilt voor een vaste job in de bouw- en baggerwereld.
Vriendelijk en altijd bereid om te helpen. Hij wisselde moeiteloos tussen Nederlands, Frans en Duits, heeft de voorbije jaren de camping mee vormgegeven, loste al eens een elektriciteitsprobleem op en reed zelfs het gras af op een vrije dag die hij vergeten was, omdat hij liever bleef dan naar huis te gaan. Wat een inzet! Een harde werker die van afwisseling houdt en altijd rustig en koel blijft, ook als de receptie vol staat en er tien telefoons tegelijk rinkelen. Veel gasten zullen hem herkennen en missen.
Drie talen vlot gesproken, zes jaar lang de rust zelve achter de balie... en toch nog altijd single. Wie weet brengt zijn nieuwe avontuur daar meer geluk 😉
Als bedankje kreeg hij een mini-Shane in marsepijn, prachtig gemaakt door Lams Marsepein.
Shane, bedankt voor al die seizoenen. Heel veel succes, en je bent hier altijd welkom 💙
En aan al onze medewerkers, ook aan wie er die dag niet bij kon zijn: dankjewel. Zonder jullie zou de camping niet zijn wat ze is.
Ken jij Shane? Laat hem hieronder een berichtje achter 👇