Lecrupet

Lecrupet Het domein Lecrupet is gelegen in Hastière op een landgoed van 2ha met twee vakantiewoningen genaam

Het domein Lecrupet is gelegen in Hastière op een landgoed van 2ha met twee vakantiewoningen genaamd “La Ferme“ en “La Grange“ midden in een oase van groe

30/10/2021
Coronaproof wandelen
23/04/2021

Coronaproof wandelen

De eerste sneeuw
30/10/2018

De eerste sneeuw

Van Anseremme naar Hastière. 12 km langs de maas.
06/08/2018

Van Anseremme naar Hastière. 12 km langs de maas.

Wandelen langs de lesse
05/08/2018

Wandelen langs de lesse

Hastière ontwaakt
13/04/2018

Hastière ontwaakt

30/09/2017

Lecrupet is gelegen in Hastière-Laveaux op een domein van 3ha met twee vakantiewoningen genaamd “La Ferme“ en “La Grange“ midden in een oase van groen en rust.

Hastière-Laveaux is een klein dorpje aan de Maas tussen de twee vestigingssteden Dinant en Givet.

Het dorp is omgeven door bossen en weilanden en doorkruist door enkele riviertjes zoals de Hermeton. Een ideale plaats voor wandelingen en fietstochten.

Je vindt op deze website verder alle gegevens, en mogelijkheden om uw vakantie of verblijf in Lecrupet optimaal voor te bereiden.

Wij wensen u een aangenaam verblijf toe!

Anita en Karel.

Adres

Hastière
5540

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Lecrupet nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen