Elissium Airbnb

Elissium  Airbnb Charlemagne: gloednieuwe Airbnb in Mechelen - Home Sweet Home

16/08/2025

BACK OPEN. FRESH. PAIRED.

Terug van een korte zomersluiting – vanaf woensdag 13 augustus weer open.
Naast ons seizoensmenu bieden we nu ook de mogelijkheid van een aangepast wijnarrangement – perfect passend bij elke gang, als u daar zin in heeft.

📅 Reserveer snel je tafel! Link in Bio ⬆️

04/07/2025

THIS WEEK’s LUNCH

3&4 JULY

SUNNY TERRACE 🌞+ AIRCO INSIDE 🆒

24/06/2025

In de zomer zijn onze museumtuinen een heerlijke plek om te vertoeven. De grote binnentuin aan de Sint-Janstraat en de kleinere erekoer aan de Frederik de Merodestraat zijn vrij toegankelijk. Hier kan je dus elke dag van het groen komen genieten.

Maar wist je dat er nog een derde tuin is? Verstopt achter de moderne aanbouw van het museum vind je een kleinere besloten tuin die ingericht is als stiltetuin.

Hier kan je een rustpauze inlassen tijdens je museumbezoek of je schetsboek vullen met alle inspiratie die je net opdeed.

Foto: © Sophie Nuytten

09/06/2025
10/05/2025

Het eerste beiaardconcert van onze Meiklokjes-reeks vorige zaterdag was een succes! Kom jij vanmiddag ook weer genieten van het vrolijke klokkenspel van de beiaard onder een stralende zon? 🌞

Van 13u30 tot 14u30 hoor je Ayako Vander Poorten die een levendige mix van klassieke elegantie, speelse ragtime, dromerige filmmuziek en swingende jazz brengt. Van de romantische wals en betoverende melodieën uit Studio Ghibli en Disney tot de energieke ritmes van samba, blues en ragtime 🎶: elk stuk creëert een unieke sfeer, variërend van nostalgisch en speels tot mysterieus en uitbundig. Tot straks?

Foto: © Sophie Nuytten

03/05/2025
28/04/2025
28/04/2025

Wie regelmatig in Mechelen komt, heeft het mooie klokkenspel van de beiaards vast al gehoord 🎶. Maar heb jij ooit al eens een beiaardier zien spelen?

Deze zondag is het Erfgoeddag en openen we uitzonderlijk de toegang naar het smalle torentrapje dat naar de museumbeiaard leidt. Wie naar boven klimt, kan de studenten van de befaamde Koninklijke Beiaardschool Jef Denyn aan het werk zien en horen, én hen vragen over dit bijzondere instrument stellen!

Blijf je liever met twee voeten op de grond? Ook in de museumtuinen kan je volop genieten van de muziek, mét een lekker drankje of hapje uit de koffiebar voor wie daar zin in heeft.

Ontdek het volledige programma van Erfgoeddag via hofvanbusleyden.be/erfgoeddag.

Foto: © Sophie Nuytten

Adres

Bruul 79 Bus 203
Mechelen
2800

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Elissium Airbnb nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Elissium Airbnb:

Delen

Type