Bruges Brujas Holiday House

Bruges Brujas Holiday House Gratis parkeren en een busstop in de straat. Incheckvenster
Na 16:00
Uitchecktijd
12:00
Aanvullende regels:
Graag stilte na 22h aub. Bushalte binnen 100 meter.

Ruim appartement(130 m²) met 2 grote slaapkamers met 6 slaapplaatsen, een goed uitgeruste keuken, een moderne badkamer met inloopdouche en een grote fietsenstalling, dicht bij het centrum van Brugge. LOCATIE:
Het Brugge Vlinderhuis ligt op 15 minuten stappen van het middeleeuwse stadscentrum van Brugge en biedt een accommodatie met eigen kookgelegenheid, gratis WiFi en openbare parkeergelegenheid.

Op loopafstand vindt u tal van restaurants en winkels. Het belfort van Brugge, de Heilig-Bloedbasiliek en de winkelstraten bevinden zich op 1.5 km van het Brugge Vlinderhuis. Het pretpark Boudewijn Seapark bereikt u in 10 minuten rijden. Op 2 km of 5 minuten rijden van het Brugge Vlinderhuis ligt het treinstation van Brugge, met verbindingen naar Gent in 35 minuten. De Belgische kust met Zeebrugge en Blankenberge bevindt zich op 20 minuten rijden. Op de begane grond is er een grote fietsenstalling. Gratis parkeren in de straat. Kamers en ruimtes:
Slaapkamers: 2
Bedden: 6
Badkamers: 1

Voorzieningen:
Kookbenodigdheden
Borden en bestek
Föhn
Verwarming
Keuken
TV
Wasmachine
Wifi
Warm water
Shampoo
Extra kussens en dekens
Kledinghangers
Kinderboeken en speelgoed
Kinderborden
Wiegje
Kinderstoel
Koolmonoxidemelder
Blusapparaat
EHBO-doos
Rookmelder
Koffiezetapparaat
Eettafel
Vaatwasser
Waterkoker
Magnetron
Oven
Koelkast
Fornuis
Eigen entree
Gratis parkeren op straat

Adres

Julius Dooghelaan 85
Sint-Kruis
8310

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Bruges Brujas Holiday House nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen