07/11/2025
Той еее... Неговото име еее... Той се казваааа... РЕМОНТ 😀 Започнахме ремонт на фасадата на хотел Амбарица, нещо което искахме да направим отдавна.
🍀Независимо от ремонтните действия, продължаваме да работим както и досега.
🍀Продължават да работят и нашите приятели от страната на улица Вичо Грънчаров:
👉Аптека Рубия
👉Застрахотвки SDI
👉Лаборатория Рамус
👉Ветеринарен магазин М-Практис
👉Пресни зеленчуци и плодове Фрешнес
👉Пекарна за домашен хляб и здравословни продукти Арсо-БГ
и разбира се накъде без офиса на нашия дългогодишен приятел Анатоли!
Благодарим на всички за търпението!❤️
Ще ви държим в течение!🍀