26/01/2026
Днес ще засегнем темата за детския кът към ресторант Прованс, макар и с риск да останем неразбрани. Вярваме че споделянето е двустранен процес, затова ще представим и нашата гледна точка.
Когато преди 4 години поехме хотел и ресторант Прованс знаехме,че ще е трудно. Нови сме в този бизнес,непознати за местните и околните. Стартирахме плахо и със сигурност с куп грешки. Та кой не греши? Към днешна дата вярваме,че имаме вашето доверие и приятели в лицето на много от вас. Точно затова за нас е важна обратната връзка.
Работата с деца е много отговорна. И наред с хубавите думи,получаваме и критики. Искаме да стане ясно следното - децата вътре са под наша отговорност. Няма как да ги оставим да си правят каквото пожелаят. Като се катерят по мрежата за обезопасяване, качват се в колички за кукли, влизат под батута или каквото и да е друго опасно действие, разбира се,че ще получат забележка. Но какво чуваме след това - жената вътре е лоша и не ни дава да играем. Съответно разочаровани и гневни родители.
Оставаме с впечатлението,че сякаш никой не обръща внимание на нашите жестове. Детските рождени дни са с пакет 2 часа. Никога не сме карали гостите да си тръгват след изтичане на това време,както и не сме таксували детски кът допълнително. При свободна игра от няколко часа, ние таксуваме само 1 час.
Скъпи родители, вярваме че безопасността е на първо място и че взаимно можем да направим това местенце още по-приятно за игра и веселба.
А ето и нашоте правила за весели и безопасни игри.
За да бъде приключението в нашия детски кът незабравимо и сигурно, молим малките герои и техните родители да спазват следните златни правила:
• Чисти крачета: Влизаме само по чорапки, за да поддържаме мястото хигиенично и уютно.
• Приятелска игра: Играем задружно, без бутане и грубости. Добрите рицари пазят по-малките!
• Внимателно по пързалките: Спускаме се само седнали и с краката напред. Изчакваме детето пред нас да се отдръпне.
• Без „вкусни“ играчки: Храната, напитките и дъвките остават навън, за да избегнем задавяне и замърсяване.
За родителите: Вашето присъствие и надзор гарантират спокойствието на децата. Нека заедно превърнем всяка минута тук в радост!