13/10/2025
☀️ С настъпването на есента поставяме край на още един незабравим летен сезон във Ваканционно селище Санта Марина и Вива Маре Бийч Хотел.
Благодарим на всички гости от над 50 националности, които и тази година ни избраха за своята лятна почивка, корпоративно или лично събитие. 💙 Вашето доверие и усмивки ни мотивират всеки ден.
Това лято беше специално и защото през юли заедно отпразнувахме 20 години Санта Марина – две десетилетия, в които морето среща истории, усмивки и приятелства, родени именно тук. 🌅
🎬 Един ден, събрал в себе си всичко, което е Санта Марина. Така изглеждаше 17 юли.