27/05/2026
Prosíme o hlas ♥️ Už jste si dali zmrzlinu v kavárně Škoda nezajít v Mladé Boleslavi? Pokud ano, tak jste zjistili, že patří mezi jednu z nejlepších vůbec. Poctivé suroviny, domácí příprava, a vše s láskou vařené přímo v kavárně, pokud jste ještě nezkusili tak ji zkusit určitě musíte. Viděla jsem, jak se připravuje a stojí to za to ⚡️ Je opravdu fantastická! Dáte ji také svůj hlas? Já už jsem se připojila. A s čistým svědomím říkám, že jsem lepší asi opravdu nikdy nejedla. https://boleslavsky.denik.cz/volny-cas/boleslavsko-anketa-zmrzlina-podnik-stanek-hlasovani-tipy-ctenaru.html?fbclid=IwdGRjcASCOKRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEeixZU3PR6uhWnHyuRO7vITWoJG1SMuHv1APW-D5h-CAC90IWjrvc9mbOnYgU_aem_e1F78fvYec6wapKQj4PDvA