05/04/2026
WANTED!
Náš milý a útulný stánek se suvenýry je SMUTNÝ. Nemá zatím svého brigádníka, který by s ním chtěl strávit léto na Kašperku. A že je to nějaké léto! Pokud je ti našeho stánku líto, je ti 18 let, nebojíš se lidí ( ani bubáků) a chceš strávit léto ( min. 1 měsíc) na hradě, kde je prima parta a pořád se tu něco děje, napiš do directu nebo na [email protected]