17/08/2026
En weer een super mooie gezellige week achter de rug.
We hadden het huis steeds vol met Belgen, Duitsers, Friezen, Oosterlingen, een Italiaan een zuid Afrikaan en ga zo maar door.
Hayabusa Nederland kwam met een groepje langs voor een drankje en een praatje.
Belgen die met net aangeschafte trike problemen met contactslot hadden. Deze is op ingenieuse wijze provisorisch gemaakt zodat er toch genoten kon worden van onze mooie bochtige routes.
Met deze trike (en Bestuurder Steven) en maten Wilfried en Luc mocht ik mee rijden.
Wat relaxed is dat (zat zelfs eventjes aan het einde te knikkebollen).
Sommige rijders hebben zelfs een duik in een zwembad in de buurt genomen en n werd er ook gebiljart.
De zonsverduistering werd gekeken en deels gemist 😉.
Verder de sage achter de belletjes onder de motoren geleerd. Wat een mooi bijgeloof. Zoals ook die van de Angels.
Er werd volop yahtzee Triviant en kaartspel gespeeld, tafels werden weer aaneen geschoven en vele sterke verhalen werden er verteld onder het genot van een drankje en een rauchbrötchen (sigaretje).
Ook kreeg Serge hulp bij het grillen van Hilwert.
Of te wel zoals ik begon een hele mooie gezellige week achter de rug.
Op naar de volgende week.