15/09/2024
TE KOOP: (❤️ delen =lief)
B&B / retreat centrum/ Co-workation in Andalucia (Coín, Malaga)
⭐Lieve vrienden, bekenden en gasten van Finca Corazón Andaluz, ⭐
🌱Na een geweldige tijd waarin ik mijn Bed and Breakfast heb gerund in deze prachtige Finca, is het tijd voor een nieuw avontuur. De eigenaar heeft besloten de Finca te verkopen, dus ik wil jullie laten weten dat dit bijzondere plekje in Andalusië nu beschikbaar komt voor een nieuwe eigenaar
🏡De Finca ligt op een werkelijk bijzondere locatie, omringd door rust, natuur en prachtige uitzichten. In de winter heb je zelfs een waterval in je 'achtertuin!' - Het huis beschikt over 4 ruime kamers, 3 badkamers ( 4de badkamer is eenvoudig te realiseren), een ruime woonkamer met grote open keuken, een ruime tuin met verschillende terrassen en een zwembad met een mini strandje. Het totale perceel is 27000 m2. Er is een officiële toeristische verhuurvergunning (Casa Rural) aanwezig, en zowel de inboedel als de B&B/Co-workation kunnen worden overgenomen.
👉🏼Als extra mogelijkheid is de naastgelegen Casita (2 slaapkamers 50m2(in bezit van andere eigenaren, op een eigen perceel) ook te koop of te huur, wat nog meer kansen biedt. Ik heb daar zelf een tijdje gewoond. Momenteel woon ik in een apart gedeelte van de Finca met een eigen ingang, dus ook dat biedt mogelijkheden.
🌞De Finca zou ook een fantastische plek zijn voor retreats. Momenteel gebruik ik het als co-workation locatie, wat ook heel goed werkt.
🍀Ik zal straks toch met een beetje pijn in mijn hart afscheid te nemen van 'mijn kindje', maar ik kijk uit naar wat de toekomst brengt. Mocht je interesse hebben of iemand kennen die dat heeft, laat het me vooral weten.
- De vraagprijs van de Finca is 395.000 euro
- De overname van inboedel en website/vergunning etc. zal in overleg zijn afhankelijk van je wensen
- De vraagprijs van de naastgelegen Casita is n.o.t.k.
❤️Dank voor alle mooie herinneringen en jullie steun!
🌞Zonnige groeten Annemarie