01/05/2025
Välkommen till vårt semesterparadis i Marbella, El Paraisio.
Nu lägger vi ut vårt boende för uthyrning över sommaren !!
Letar ni efter ett semesterboende som kombinerar komfort, stil och det där lilla extra? Då har ni hittat helt rätt! Vårt charmiga townhouse i två plan har plats för upp till 8 gäster och bjuder på en semesterupplevelse utöver det vanliga. Perfekt för familjen, kompisgänget eller flera generationer på resa tillsammans.
Boendet
Här bor ni i tre rymliga inredda sovrum – alla med egna badrum för maximal bekvämlighet. Två stora terrasser med markiser bjuder in till långa frukostar i solen, grillkvällar och sköna stunder med ett glas vin i handen.
Läget – bättre än så här blir det inte!
Boendet ligger i Cortijo del Mar, perfekt placerat mellan Marbella och Estepona – mitt i hjärtat av Costa del Golf, omgiven av golfbanor som Atalaya, El Paraíso och Guadalmina. Ni har gångavstånd till flera populära restauranger, bland annat Cabana och prisbelönta Masala. Stränder som Playa del Saladillo ligger bara minuter bort, och ni har nära till San Pedro ( 5 min) – en charmig pärla längs kusten.
Som gäst har ni även 50 % rabatt på dags-spa och gym på El Campanario Golf Resort, som bara ligger en kort promenad bort. Du tar dig snabbt till Puerto Banús (10 min) Marbella Stad (15 min) samt Estepona (15 min)
OBS !
Ett litet extra tack till er som känner oss
Vi gillar att ta hand om våra egna – så ni som känner oss personligen får mellan 15–25 % rabatt på boendet. Hör bara av er privat så ordnar vi något riktigt bra!
Gå in på länken nedan om ni är intresserade och hyra vårt boende
https://www.airbnb.se/rooms/839608071224765691