28/08/2026
Nyd Costa del Sol – også i de køligere måneder
Drømmer I om sol, privatliv og en dejlig svømmetur, selv når morgen- og aftentimerne bliver køligere? Hos Malaga Ferieboligudlejning har vi samlet fire skønne villaer med privat pool, hvor der er mulighed for at bestille poolopvarmning mod tillæg.
1. Fantastisk villa med 6 soveværelser
En nyrenoveret villa i La Capellania med plads til 12 gæster, 6 soveværelser, 5 badeværelser, privat pool, whirlpool bath og en skøn udsigt over Middelhavet.
https://malagaferieboligudlejning.dk/property/fantastisk-villa-med-6-sovevaerelser/
2. Villa med privat pool
En rummelig familievilla i La Capellania med plads til 8 gæster, 4 soveværelser, privat saltvandspool, whirlpool bath, solrige terrasser og flot havudsigt.
https://malagaferieboligudlejning.dk/property/villa-med-privat-pool/
3. Feriebolig i La Capellania
En lys og indbydende villa med plads til 10 gæster, 5 soveværelser, privat pool, flere solrige terrasser og udsigt over kysten og Middelhavet.
https://malagaferieboligudlejning.dk/property/feriebolig-i-la-capellania/
4. Skøn 1-plans villa – Casa de Esmeralda
En velholdt villa i ét plan ved Fuengirola med plads til 8 gæster, 4 soveværelser, privat pool, frodig have og hyggelige terrasser. Et oplagt valg til familien – også hvis trapper helst skal undgås.
https://malagaferieboligudlejning.dk/property/skon-1-plans-villa/
Book med ro i maven: Vores gæster har vurderet os til 4,9 ud af 5 – Fremragende – på Trustpilot, baseret på 103 anmeldelser. Vi har udlejet ferieboliger på Costa del Sol siden 2009 og hjælper jer personligt før, under og efter opholdet.
Skriv til Sara Lopez Petersen på mail [email protected] eller på WhatsApp +34 673 800 259 med jeres ønskede datoer, antal gæster og favoritvilla – så hjælper vi med at finde det helt rigtige feriehus.
Poolopvarmning skal bestilles på forhånd og tilbydes mod tillæg. Pris og nærmere vilkår afhænger af den valgte villa.