31/07/2026
Vanwege de aanhoudende droogte en warmte zijn in onze regio (Haute-Saône) de regels rondom open vuur aangescherpt. In alle bosgebieden én binnen een straal van 200 meter daarvan gelden vanaf 31 juli de volgende maatregelen.
Omdat onze camping volledig door bos wordt omringd, zijn deze regels ook op de camping van toepassing:
Absoluut rookverbod, ook op de openbare wegen die door deze gebieden lopen.
Verbod op het gebruik van kookvuren, gasfornuizen, barbecues, skottels en kampvuren.
Dit betekent dat koken op (open vuur) een gasfornuis, (gas)barbecue, skottel of vergelijkbare apparatuur buiten niet is toegestaan.
Voor gasten met een caravan of camper is het mogelijk om het ingebouwde fornuis binnen te gebruiken, voor zover dit is toegestaan volgens de geldende veiligheidsvoorschriften.
Kamperen jullie met een tent? Dan kunnen jullie gebruikmaken van het gasfornuis, de oven en de magnetron in onze bar. Daarnaast raden we aan om, indien mogelijk, een elektrische kookplaat, hapjespan of bakplaat mee te nemen.
Hartelijk dank voor jullie begrip en medewerking.
https://www.lapressedevesoul.com/actualite-77581-feux-de-foret-la-haute-saone-serre-la-vis.html?fbclid=Iwb21leATZoZxjbGNrBNmhCGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHmnDBYR2_7ME4HbA6aRiqKY3FY6D-1ohliXF1bJjir4V27byCclOZ6tgLfZg_aem_576-ZsyWwjAcTCrqi7JC9Q
Sécheresse et canicule obligent : Le préfet a renforcé par arrêté préfectoral datant du 30 juillet, les interdictions pour protéger les forêts.