Sjarmerende stor Villa med svømmebasseng - kun 250 m til stranden

Sjarmerende stor Villa med svømmebasseng - kun 250 m til stranden Sør Frankrike. Sjarmerende stor Villa med svømmebasseng+ekstrahus - Juan Les Pins, Saramartel Aven Et perfekt objekt for 2-3 familier! Egen liten bakgård.

EN PERLE AV EN VILLA + EKSTRAHUS
MED EN UNIK BELLIGGENHET I HJERTET AV JUAN LES PINS! BELLIGENHET
Huset ligger i vakre Juan Les Pins i et stille og usjenert område i den ærverdige gaten Saramartel Avenue - kun 250 m til middelhavet og badestrender, parken, lekeplass og karuseller mm for barna, butikker, treningssenter, casino, restauranter og barer. HAGE/OMRÅDET
er en unik en oase midt i sentrum

av JLP i et stille og usjenert område inngjerdet og med store smijernsporter - grønt og frodig med palmer, appelsin- og sitrontrær, flotte blomster og store flotte krokker. Pergula med sitteplasser til 10-12 personer - integrert vanndamp-dusj om det blir for varmt. Stort svømmebasseng 1,70m dyp, egen barbecue grillstedsted, stor parkeringsplass og stor romslig garasje. HOVEDHUSET
er en stor (250m2) ærverdig og sjarmerende Villa av de sjeldne i hjertet av JLP med hele 5 romslige soverom og hvor hele 4 soverom airconditiob og eget bad/wc, sjarmerende fransk kjøkken med alt, vaskerom, kontor/arbeidsrom, og en stor og luftig stue høyt under taket med egen tv-stue og egen spisestue og peisestue med fire store terrassedører alle vendt ut mot hagen (oasen) - et fantastisk utsyn av de sjeldne. Terassen har store delikate fliser, solsenger og barbecue grillsted. EGET HUS
3 roms (55 m2) med to soverom med aircondiotion og dobbeltsenger, åpen stue- og kjøkkenløsning og bad/wc. Ovvn, kjøleskap, microbølgeovn, oppvaskmaskin og vaskemaskin. Enheten passer perfekt for to familier til tre familier! Enheten rommer hele 7 soverom - alle med dobbeltsenger og sengeplass til hele 14 personer. Dette er en perle av de sjeldne for deg som er opptatt av komfort, kvalitet og belliggenhet! Fasiliteter
Oppvaskmaskin, Kjøleskap, Kaffetrakter, Mikrobølgeovn, Fryser, Vaskemaskin, Tørketrommel, Støvsuger, Innlagt strøm, Innlagt vann, Aircondition, Peis/ildsted, Ikke-røyk, Safe, TV, Stereoanlegg, Internettilgang, Utendørs svømmebasseng, Garasje/parkeringsplass, Hagemøbler, Solsenger, Barneseng, Grill

Avstander
Vann - 250 meter
Strand - 250 meter
Fiskemulighet - 300 meter
Lekeplass - 150 meter
Matbutikk - 300 meter
Restaurant - 300 meter

Bilder fra Juan Les Pins juli 2016
20/07/2016

Bilder fra Juan Les Pins juli 2016

9 juli rapport fra Villa MA Provence. Nydelig temperatur her i Juan Les Pins.29 grader i skyggen.24 grader i sjøen.24 gr...
09/07/2016

9 juli rapport fra Villa MA Provence.
Nydelig temperatur her i Juan Les Pins.

29 grader i skyggen.
24 grader i sjøen.
24 grader i poolen.
Lett sval bris.
Grønt og frodig i hagen.
250 m til stranda.
To hus fordelt på 14 sengeplasser.
Konserter og festival i byen.

Ønsker du en smak av Sør Frankrike og den franske rivieraen. Da er Juan Les Pins stedet - ønsker du leie så gå inn på Airbnb.

Liten rapport (29. mars 2016) fra Juan Les Pins/Cap d Antibes.Full blomstring i hagen.22 grader i solen. Fantastisk!
29/03/2016

Liten rapport (29. mars 2016) fra
Juan Les Pins/Cap d Antibes.
Full blomstring i hagen.
22 grader i solen.
Fantastisk!

28/03/2016

Nydelig vårtemperatur i vakre Juan Les Pins idag.

I Sør Frankrike på denne årstiden er det grønt, frodig og blomster som står i full blomst. Vakkert!

Et glass rosevin på strandbaren med sand mellom tærne fungerer utmerket på denne årstiden.

Våren har kommet - snart sommer.
😎

06/03/2016

En vårrapport fra vakre Juan Les Pins/ Cap d Antibes og Villa Ma Provence 7.

Dagen startet med en morgenkaffe på terassen, skyfri himmel og 25 grader i solen. Det er litt eksotisk med egendyrkede appelsiner og sitroner klare til bruk.

Våren i Sør-Frankrike og spesielt Provence er noe helt spesielt her nede - vakkert og veldig frodig. Idag er det som en virkelig god norsk sommer.

Det er ikke sommertemperatur her nede på kveldene. Temperaturmessig sammenlignes med en vanlig norsk dårlig sommer.

Dette er stedet for storbyferie på våren og sommer - og høstferie om du vil ha en smak av Syd Frankrike.

Hva med påskeferien her nede med middelhavet og alpene. Med kun 1,5 time så er du i et skieldorado på 2800m om du ønsker snø og skimuligheter.

Dagens lille rapport fra JLP.

10/01/2016

Adresse

Saramartel Avenue
Juan-les-Pins
08162

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Sjarmerende stor Villa med svømmebasseng - kun 250 m til stranden publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'entreprise

Envoyer un message à Sjarmerende stor Villa med svømmebasseng - kun 250 m til stranden:

Partager