24/07/2021
Ha elfáradtál, állj meg egy kicsit és pihenj.Nézz hátra és csodálkozz, mekkora utat tettél meg.Pihenj, legyél büszke, hogy idáig eljutottál semmi segítség nélkül.Mások azt hiszik, milyen könnyű volt, csak te tudod, mennyit küzdöttél és küzdesz ma is.Nem panaszkodsz, minek? Teszed a dolgod.
Mert arra tanítottak.
Ha elfáradtál, állj meg és pihenj, segíts magadon, tudod, hogy egyedül csak magadra számíthatsz. Vigyázz magadra!
(W.sr)
További szép délutánt kívánok!🌹