02/01/2024
Kedves Vendégeink, Kedves Barátaim!
Ezúton szeretném Veletek tudatni, hogy 43 év folyamatos üdültetés után, 2024-ben nem nyit már meg a Családi üdülő.
Köszönöm a sok szép emléket, élményt, barátokat, ismeretségeket, nevetéseket, öleléseket! 😃🤗
A Családi, volt GANZ üdülő nevében kívánok Mindenkinek további sok szép balatonszárszói nyaralást! 🏖😎
Köszönöm, hogy nálam nyaraltatok!
Most mi megyünk pihenni!
Üdvözlettel, Firisz Imre