Csi-Ga Kutyabarát Vendégház a Bükkben

Csi-Ga Kutyabarát Vendégház a Bükkben Kutyabarát szálláshely a Bükk lábánál, Borsodnádasdon. Önálló, házigazda-mentes ház.

🐾kutyákra sem felár, sem megkötés nincs
🐾önálló, házigazda-mentes ház
🐾konyha teljesen felszerelt (eszközök, kávé, tea, fűszerek, olaj, cukor, stb.)
🐾étel házhozszállítási lehetőségek
🐾kutyabiztos, saját kert
🐾gépkocsi beálló az udvarban
🐾számtalan túrázási lehetőség
🐾turistamentes övezet
🐾felfedezetlen tájak, erdők, dombok, mezők

Úgy tűnik, a sors most egy hatalmas lehetőséget dobott annak a gazdinak, aki lemaradt a nyári naptárunkról! Felszabadult...
04/06/2026

Úgy tűnik, a sors most egy hatalmas lehetőséget dobott annak a gazdinak, aki lemaradt a nyári naptárunkról! Felszabadult a szeptember 4-7. közötti időszak (HÉTVÉGE), utána már csak októberben lesz szabad hétvége. Gyertek, mert:
☀️tökéletes az időjárás: még simán élvezhetitek a nyári napsütést, de már nincs az a tikkasztó hőség – a kutyusok is sokkal jobban bírják a bükki nagy túrákat!
🍁 a természet legszebb arca: az erdő ilyenkor kezd átváltani a legcsodásabb, megnyugtató színeibe.
🧘‍♀️ a privát wellnesscsodák: a kora őszi, picit hűvösebb estéken a 100% privát jakuzzi és a kerti mozi kombinációja egyszerűen leírhatatlan élmény.
Természetesen nálunk a szabályok változatlanok: nulla kutyafelár, semmi méret- vagy darabszámbeli korlátozás, és a házigazda-mentes, teljesen körbezárt kertben senki sem fog titeket zavarni a pihenésben. A kerti gasztró-élményekről pedig a profi faszenes pizzakemencénk és a grillező gondoskodik. 🍕🔥
MA23069206

02/06/2026

Muszáj megosztanom, Jázmin, a csodálatos mudi épp nálunk vendégeskedik és most ismerkedik az agility pályával 😻 Nézd végig, honnan indult és hova jutott ❤️🐾

"Úgy indultunk érte lassan 11 éve, hogy hozunk egy bulldogot, és én onnantól boldog leszek! Szóval mindegy volt, fiú vag...
01/06/2026

"Úgy indultunk érte lassan 11 éve, hogy hozunk egy bulldogot, és én onnantól boldog leszek! Szóval mindegy volt, fiú vagy lány: Happy lesz!” 🐾❤️🥰
Hát lehet ennél imádnivalóbb névválasztási sztorival indítani egy vakációt? Legutóbb Happy, a tüneményes bulldog és gazdijai hozták el a Csi-Gába a tiszta boldogságot.
A család egy igazi telefon-detoxos pihenést tartott nálunk, amit teljesen megértettünk, mikor megtudtuk, hogy az egyik gazdi a pörgős kereskedelemben dolgozik. Kell ennél jobb hely a teljes digitális kikapcsolódásra, mint a Bükk csendje? 🌲📴 Bár emiatt most csak pár fotót kaptunk tőlük, a történetük és az élményeik így is magukért beszélnek!
A kétlábúak elmesélték, hogy a ház minden igényüket maximálisan kielégítette, a környék pedig teljesen elvarázsolta őket. Rengeteget mentek, sokat kirándultak: az Arlói-tó és Szilvásvárad továbbra is hatalmas kedvenc náluk, akárcsak az egész bükki táj. ⛰️🌊
Ráadásul még minket is megajándékoztak! Kaptunk tőlük néhány adag speciálisan kutyáknak készített levest. Csilli ma kóstolta meg az első csomagot, és jelentjük: elképesztően ízlett neki! Ezúton is hálásan köszönjük a kedvességeteket! 🍜
Happy és Gazdik, fantasztikus vendégek voltatok, nagyon örülünk, hogy nálunk jártatok feltöltődni. Bármikor, a legnagyobb szeretettel látjuk újra a teljes csapatot a Csi-Gában! 🥂🐾
MA23069206

ELKELT! ✌️Valakinek a bánata, most a te hatalmas nyári szerencséd lehet! 🚨☀️🐾Váratlan fordulat: egy lemondás miatt FELSZ...
01/06/2026

ELKELT! ✌️
Valakinek a bánata, most a te hatalmas nyári szerencséd lehet! 🚨☀️🐾
Váratlan fordulat: egy lemondás miatt FELSZABADULT a főszezon kellős közepe, a július 13–17. közötti időszak a Csi-Gában! 🥳
Tudjuk, hogy a nyári napokért hatalmas harc ment, úgyhogy most a leggyorsabb gazdi és négylábú csapattársa viheti ezt a fergeteges 4 éjszakás elvonulást! 🌲🏃‍♂️
Mi vár Rátok?
✅ 100% szökésbiztos magány (sehol egy idegen arc!)
💰 Nulla kutyafelár, nulla korlátozás
🍕 Faszenes pizzakemence, jakuzzi, kerti mozi és saját agility pálya a blökiknek!
A megosztásokat nagyon szépen köszönjük, hátha pont egy ismerősötök vadászik egy tökéletes kutyás nyaralásra! 🙏❤️
Döntsetek gyorsan, csapjatok le rá a weboldalon! 👇
www.csi-ga.hu
MA23069206

Ha a nyári pihenést tervezitek a kutyusotokkal, most kell nagyon gyorsnak lennetek! 🚨☀️🐾A helyzet az, hogy a nyári naptá...
28/05/2026

Ha a nyári pihenést tervezitek a kutyusotokkal, most kell nagyon gyorsnak lennetek! 🚨☀️🐾

A helyzet az, hogy a nyári naptárunk szinte teljesen megtelt, már tényleg csak az utolsó néhány szabad időpontunk maradt. Egészen pontosan egyetlen 3 éjszakás lehetőségünk van, a többi pedig megmaradt kétéjszakás „lyuk”, amikre most le tudtok csapni:

🗓️ Június 8–11. (A legutolsó 3 éjszakás turnus!)
🗓️ Június 21–23.
🗓️ Augusztus 4–6.
🗓️ Augusztus 9–11.

Ha szeretnétek kiszakadni a hétköznapokból egy olyan helyre, ahol nincs kutyafelár, sem méret- vagy fajtakorlátozás, a Csi-Ga a tökéletes választás. Nálunk nincs osztozkodás vagy idegen arcok: a ház és a 100% szökésbiztos kert kizárólag a Tiétek, teljes házigazda-mentes nyugalommal.

Mit találtok nálunk a tökéletes nyári elvonuláshoz?
🥾 Aktívaknak: a Bükk csodás túraútvonalai várnak rátok – ráadásul konkrét útvonaltippekkel és tanácsokkal segítünk, hogy a legszebb helyekre jussatok el!
🧘‍♀️ A lazulni vágyóknak: privát jakuzzi, közös kerti mozizás (akár a vízből is!), és saját agility pálya a négylábúaknak.
🍕 A gasztró szerelmeseinek: profi faszenes pizzakemence, grillezési és bográcsozási lehetőség a hangulatos nyári estékre.

Ezek az utolsó szabad helyeink a főszezonra, úgyhogy ha Ti szeretnétek elvinni valamelyiket, ne habozzatok!

👉 Kattintsatok a weboldalunkra és foglaljátok le az utolsó nyári napok egyikét: www.csi-ga.hu

MA23069206

Ki mondta, hogy a senior évek a lassításról szólnak? Ismerjétek meg Vackort, aki 12 évesen olyan keményen tolja, hogy a ...
27/05/2026

Ki mondta, hogy a senior évek a lassításról szólnak? Ismerjétek meg Vackort, aki 12 évesen olyan keményen tolja, hogy a fiatalabbak is csak lesnek! 🐾🔥🏆

Különleges vendégek érkeztek hozzánk legutóbb: Vackor és családja, ráadásul stílusosan, tömegközlekedéssel, busszal! 🚌 Mi minden olyan vendégünknek, aki tömegközlekedik, felajánljuk, hogy előre bevásárolunk nekik, de ők most csak vizet kértek bekészíteni. Nem is véletlenül: maximálisan kihasználták Móni, a helyi cateringes csodacsajunk szolgáltatásait, aki a fenséges reggelik mellett ebédet és vacsorát is szállított nekik a házhoz. Így a gazdiknak a főzéssel sem volt gondjuk! 🍳🥘

Na de a vakáció igazi sztárja és főszereplője egyértelműen Vackor volt, aki már 7 éve boldogítja a családját. Figyeljétek csak, mit meséltek róla a gazdik:

„Vackor 12 évesen is keményen tolja, a júniusi nosework-versenyére készül, amire a kertben gyakoroltunk. Szerencsére nem fogott ki rajta egyik elrejtett szag sem! De vállal trükkbemutatókat is, és a szlalom is simán megy neki, úgyhogy van mit ünnepelnünk, hogy ilyen elképesztő formában van!” 👃🥇

Kommentben mutatunk is egy zseniális videót róla – nézzétek, milyen hihetetlen profizmussal és energiával száguld végig az agility pályánkon! Lenyűgöző! 🏃‍♂️🎾

Búcsúzóul a vendégkönyvbe ezeket a szívmelengető sorokat írták nekünk:

„A boldogságnak 4 lába van... Köszönjük az igazán kutyabarát helyszínt, ahol ez a sztárkutya tényleg sztárként volt kezelve.” 🌟🐶

A privát üzenetben pedig még hozzátették: „Fantasztikus a ház felszereltsége, és az ételek is nagyon finomak voltak. Mindenképp fogjuk ajánlani a helyet!”

Drága Vackor és családja, mi köszönjük Nektek, hogy minket választottatok! Óriási élmény volt egy igazi négylábú bajnokot vendégül látni a Csi-Gában. Nagyon szorítunk a júniusi versenyhez, és bármikor visszavárunk Titeket a következő edzőtáborra! 🥇❤️

MA23069206

Van, hogy az első kattintástól a személyes találkozásig évek telnek el, de amikor végre összejön... na, az az igazi „JUP...
25/05/2026

Van, hogy az első kattintástól a személyes találkozásig évek telnek el, de amikor végre összejön... na, az az igazi „JUPIIIII!” pillanat! 🎉🐾🐾

Pontosan így voltunk Idával és a két imádnivaló tacsival, Luluval és Szofival. Évek óta megvolt köztünk a szimpátia, és most végre eljött az idő: Ida elhozta hozzánk az anyukáját is, mert mindenképpen meg akarta neki mutatni a csodás Bél-kőt. ⛰️❤️

A nálunk töltött napok igazi tacsis tempóban teltek:
📦 Érkezés után az ebek azonnal kiszagolták és birtokba vették a kincsesdobozt (ami a játékokat rejti).
🏃‍♂️ Egy kis szusszanás és a kötelező labdázás után máris Arló felé vették az irányt. Az Arlói-tónál igazi „Freedom, liberty!” felkiáltással nyomultak a tó körül!
🛁 Este pedig, mint a jó tacsik, hűségesen és teljes odaadással támogatták lelkileg a gazdikat a jakuzzizás közben.

Itt egy apró szakmai megjegyzés tőlünk és Idáéktól: bár a fűtés még megy, ilyenkor már nem a 40 fokos jakuzzi a legkomfortosabb. Szóval továbbra is tartjuk a mondásunkat: a jakuzziszezon igazából a hűvösebb, kinti hideg időkben a legeslegjobb! ❄️♨️ Tudjuk, hogy néhányan idegenkednek tőle, de szerintünk érdemes kipróbálni: amikor havas minden és a 40 fokos jakuzziban ül az ember (sapkában persze), az nagyon jó érzés tud lenni.

Másnap aztán jöhetett a nagy projekt, a Bél-kő túra! Mindenki – a két csillogó bundájú virsli is – abszolút szuperül vette az akadályokat, és imádták az erdei kalandot. Az újabb fárasztó nap után a gazdik a jakuzziban lazították el a testüket, a csajok pedig stílusosan a szalma-fotelen pihenték ki a szintemelkedést. 🛋️🌭

A legnagyobb ajándék mégis az volt, hogy másnap, a távozáskor személyesen is tudtunk találkozni! 😍 Így abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy Luluval még labdázhattam is egy jót, Szofika pedig... nos, ő majdnem adott egy puszit!

Úgyhogy én már most nagyon remélem, hogy lesz egy következő alkalom, ahol Szofit is teljesen meg tudom majd puhítani, és végre bezsebelhetem tőle az áhított puszikat! 💋🐶

Szuper vendégek voltatok, köszönjük a rengeteg kedvességet, és nagyon várunk vissza Titeket!

MA23069206

Vannak vendégek, akik érkezése felér egy hatalmas, meleg öleléssel – pláne akkor, amikor a legnagyobb szükség van rá. 🏥❤...
24/05/2026

Vannak vendégek, akik érkezése felér egy hatalmas, meleg öleléssel – pláne akkor, amikor a legnagyobb szükség van rá. 🏥❤️🐾

Mikor kórházba kerültem, nagyon különleges, visszatérő vendégek vették birtokba a Csi-Gát. Emlékeztek még arra a posztra, amikor a ház rekordot döntött, és egyszerre 10 (igen, tíz!) kutya volt nálunk? Nos, Eszter és a baráti társasága volt az! 🥰 Most egy fokkal csendesebb, csajos vakációra érkeztek, egy kicsit kevesebb négylábú csapattaggal.

Eszti kutyákat ment. Mindig elmondom, és most is megteszem: én ezt két percig sem bírnám csinálni, megszakadna a lelkem. Ezért ezúton is elképesztő tisztelet és hálás köszönet nektek azért a hatalmas és áldozatos munkáért, amit a védtelen ebekért tesztek! 🐕🙏

A lányok eleve nagyon kedvesek a szívünknek, de most konkrétan könnyekig hatottak minket. Képzeljétek, egy óriási ajándékcsomaggal érkeztek! Csillinek és nekem is hoztak meglepetést, a háznak pedig egy csomó szuper kutyás felszerelést: pórázokat, hámokat és nyakörveket. 🎁❤️

Pont ekkor kezdődött nálunk az a szomorkás, esős időjárás is, de ők még így is elég jól megúszták a dolgot, és olyan csodás képeket küldtek a nálunk töltött napokról, hogy öröm végiglapozni őket (nézzétek a galériát! 📸👇).

De a legmeghatóbb pillanat mégis az volt, amikor távoztak. Mivel én kórházban voltam, drága anyukám vállalta el – életében először –, hogy kitakarítja és előkészíti a házat a következő érkezőknek. A lányok pedig a helyzetre való tekintettel olyan gyönyörűen készítették elő és hagyták hátra a terepet, hogy anyukámnak sokkal könnyebb dolga legyen. 🥺🧺

Csodás érzés, hogy ilyen vendégeink vannak. Hogy újra minket választottatok, és hogy nemcsak ajándékokkal halmoztatok el minket, hanem valami sokkal értékesebbel: figyelmességgel és együttérzéssel.

KÖSZÖNJÜK NEKTEK, és gyertek újra minél előbb, hogy alkalomadtán mindent viszonozni tudjunk! 🫶🥂

MA23069206

„Első pillanattól kezdve otthon éreztük magunkat...” 🏡❤️🐾Vannak azok a vendégkönyves sorok, amiket olvasva az embernek k...
23/05/2026

„Első pillanattól kezdve otthon éreztük magunkat...” 🏡❤️🐾

Vannak azok a vendégkönyves sorok, amiket olvasva az embernek kicsit elcsuklik a hangja, és legszívesebben azonnal megölelné azokat, akik írták. Nemrég Zsófia, Adrienn, Annamária és a tündéri Málna kutyus jártak nálunk, és olyan csodás üzenetet hagytak a házban, ami a mi szívünket is telepakolta hálával:

„Kedves Gabi és Csilli! Köszönjük szépen ezt a csodálattal teli vendéglátást. Első pillanattól kezdve otthon éreztük magunkat. Csodálatos a környék, és a hely abszolút csendes, jobb, mint amire az ember számíthatott volna. A vendégház meg maga a csoda. Panaszunk nem lehetett. Abban biztosak vagyunk, hogy nem ez volt az utolsó, hogy mi ide ellátogattunk. A szívünk tele hálával... örökre az emlékünkben őrizni fogunk titeket!” ✨🥰

A lányok és Málna a pihenés alatt teljesen ki tudtak kapcsolódni, és a nálunk töltött idő alatt a környéket is felfedezték – többek között eljutottak a gyönyörű Szilvásváradra is! 🌲🌊 Külön öröm volt számunkra, hogy kiemelték, mennyire jól felszereltnek találták a házat, hiszen pont azon dolgozunk nap mint nap, hogy semmiben se szenvedjetek hiányt, amikor nálunk vagytok.

Drága lányok és Málna! Mi köszönjük nektek, hogy a Csi-Gát választottátok az elvonuláshoz, és ezt a rengeteg pozitív energiát, amit nálunk hagytatok. Ahogy ígértétek, mi szentül hisszük, hogy látjuk még egymást! 😉 Reggelig tudnánk sorolni, mennyire várjuk vissza a csapatot! ❤️🐾

MA23069206

Ami elromolhat, az el is romlik? Murphy törvénye meglátogatta a Csi-Gát, de a vendégeink csúnyán nevetve hazaküldték! 🛠️...
22/05/2026

Ami elromolhat, az el is romlik? Murphy törvénye meglátogatta a Csi-Gát, de a vendégeink csúnyán nevetve hazaküldték! 🛠️🌧️🤪

Van, amikor a csillagok állása egyszerűen nem akarja az igazat. Nemrég két végtelenül kedves nővér látogatott el hozzánk egy tekintélyes, 5 fős senior négylábú csapattal. És hogy mi sült el balul? Hát szinte minden:
📺 Nem működő tévécsatornák,
🚗 egy váratlan autós defekt,
🐾 egy sürgős állatorvosi látogatás,
🌧️ és hogy a hangulat teljes legyen: REEEENGETEG eső.

Hogy a háttér még kerekebb legyen: én közben épp kórházban feküdtem, elég ramaty állapotban. Szóval a távolsági segítségnyújtásom erősen korlátozva volt... 🏥🫣

De tudjátok mi a legcsodálatosabb? Hogy a jókedv egyetlen percre sem tűnt el! Mindent megoldottunk közösen – ők a helyszínen, én a betegágyból –, és a nehézségek ellenére egy zseniális vakáció kerekedett belőle.

A két nővér fantasztikus minőségi időt töltött együtt kompromisszumok nélkül, a hűséges senior csapattal az oldalukon. Volt itt nagy pihenés a háznál az eső kopogását hallgatva, kirándulás a friss levegőn, némi gourmet étkezés és persze jól megérdemelt pezsgőzés is! 🥂🍾

Elmondhatatlanul boldogok és hálásak vagyunk, hogy minket választottak. Bebizonyították, hogy a Csi-Ga életérzést egy kis eső (meg pár egyéb bökkenő) sem tudja elmosni. Azt ígérték, visszajönnek hozzánk – mi pedig már most elképesztő szeretettel és remélhetőleg sokkal unalmasabb, zökkenőmentesebb napokkal várjuk őket vissza! ❤️🐾

MA23069206

Cím

Kossuth Lajos Utca 106
Borsodnádasd
3671

Telefonszám

+36302307725

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Csi-Ga Kutyabarát Vendégház a Bükkben új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória