01/02/2025
Kedves Vendégeink, Barátaink!
Szomorúan tudatjuk veletek, hogy a vendégház bezár.
Különleges része volt az életemnek ez az elmúlt bő 3 év. Hálás vagyok, amiért nyakig benne lehettem egy ennyire klassz dologban; egészen attól a perctől fogva, hogy megszületett a vendégház ötlete, és szó szerint a kezeink között jött létre.
Megalkottuk, hibátlan elszántsággal, lelkesedéssel, szeretettel.
Most azonban el kell engedni.
Még egyszer köszönöm Nektek, hogy megtiszteltetek minket a bizalmatokkal, és eljöttetek hozzánk. Öröm volt minden egyes alkalom, amikor megérkeztetek a házikóba….
Úgy tartja a mondás, hogy a szívből jövő ölelés meghosszabbítja az életünket. Ezt kiegészíteném annyival, hogy az sok kedves üzenet és emlék, amit magatok után hagytatok ezen a kis csoda helyen, szintén meghosszabbítja …. az enyémet biztosan.
Hálával és szeretettel,
Melinda