03/12/2025
Kedves Vendégeink, akik már annyira a részünkké váltatok, mint a Gosztolát körülölelő fák… 🌲💚
Szeretnénk Veletek megosztani, hogy december 2. és 10. között egy kis időre becsukjuk a ház ajtaját – de csak azért, hogy mi magunk is megállhassunk egy pillanatra. Ahogy minden otthonban eljön az idő a rendrakásra, a szívek összehangolására és a közös újratervezésre, most nálunk is ez következik.
Lesz egy kis karbantartás, egy kis csapatépítés és egy kis ötletelés, beszélgetés arról, hogyan tudunk még inkább otthont teremteni Nektek, amikor visszatértek hozzánk.
Mert számunkra Ti nem csak vendégek vagytok: emberek, akiknek a története, mosolya, jelenléte megtölti a házat melegséggel.
Ezen felül szeretnénk jelezni, hogy december 24-25-26-án is zárva leszünk, hiszen mint minden évben, most is kollégáink családjaik körében töltik a karácsonyt. Mindkét időpont alatt elérhetőek leszünk e-mailen, telefonon és szívesen segítünk, csak a ház kapuja pihen pár napot.
December 27-től pedig újra tárt karokkal és friss lelkesedéssel várunk Benneteket, hogy együtt zárhassuk az évet az erdő békéjében. 💚
Köszönjük a türelmet, a szeretetet és azt, hogy a gosztolai erdő csendjét évről évre velünk együtt élitek meg.
Vigyétek magatokkal addig is a levelek susogását, az erdő illatát és azt a békét, amit itt mindig megtaláltok. 🍃✨
Szeretettel,
A Gosztola Gyöngye Hotel csapata – az erdő szállodája