24/01/2023
Minden történetnek van eleje és vége.
Hosszú hónapok töprengése vezetett egy döntéshez.
A házikó tulajdonost cserélt.
Bár ez a történet szerintem a vége után új fejezetet nyit, mind az én életemben, mind az új tulajdonos életében.
És, ugye, a történet mindig fontos. Talán fontosabb, mint bármi más. A döntésben fontos volt, hogy az új tulajdonos szeresse a helyet, ne csak egy befektetés legyen, a huszadik a sorban, hanem élje meg, élje át azt, ami eddig ez a ház volt. Azt hiszem, sikerült olyan személyt találni, vagyis, amugy a személy talált rám, akinek tudom, hogy a kicsi szíve csücsökje lesz és gondos gazdája lesz ennek a háznak.
Szertenék nektek köszönetet mondani, hogy kedveltetek, kedveltétek a helyet és az oldalt.
Egy másik projekt keretében tutira találkozunk még.