24/12/2025
Kedves Vendégeink!
Év végéhez közeledve szeretnénk megállni egy pillanatra, köszönetet és hálát adni értetek, értünk, mindenkiért.
A Karácsony a szeretet és az ajándékozás időszaka.
Számunkra a legnagyobb ajándék TI vagytok és ez a nagyszerű csapat akikkel együtt dolgozhatunk nap mint nap.
Köszönjük, hogy részesei lehettünk egy-egy jeles eseményeteken rendezvény lebonyolítása révén, esküvő, házassági évforduló, ballagás által.
Köszönjük, hogy betértetek hozzánk egy kávéra, frissitő italva, vagy egy tál ételre.
Köszönjük a bizalmat!
December 26.-tol ismét tárt karokkal és nagy nagy szeretettel várunk titeket!
Áldott Békés, Boldog Karácsonyt kívánunk!❤️