Airport Wellness Panzió Hajdúszoboszló

Airport Wellness Panzió Hajdúszoboszló Bővebb infó AKCIÓINKRÓL! http://www.airportpanzio.hu [email protected]

26/09/2023

Lakást keresel Debrecenben saját részre vagy befektetésre❓
Jó hírünk van❗ A Csokonai utcán magas műszaki tartalommal, modern stílusú lakások várják új tulajdonosaikat.

A belvárosi többlakásos társasház megépítésében a Plan-Épszer csapata generál-kivitelezőként vesz részt.
Ha Te is energiatakarékos, külső és belső megjelenésében esztétikát, magas minőséget és precizitást sugalló ingatlant keresel, ne is nézelődj tovább!

Állami támogatással már csak 2023 végéig tudsz ingatlant vásárolni!

Ne maradj le! Vedd fel velünk a kapcsolatot és tájékoztatunk az eladó lakásokkal kapcsolatban!

https://planepszer.hu/
Telefon: +36 30 303 1005
E-mail: [email protected]

03/09/2023

Náray Tamástól...
"Anyám és apám a szüleim voltak, nem a barátaim. Mindent megkaptam, amire szükségem volt, de nem kaptam meg mindent, amit szerettem volna. Akkor nem esett jól, de ma már elismerem, hogy ez így volt helyes. Hatéves koromig alig ettem édességet. Később is csak akkor, ha utána fogat mostam. Ma, amikor a szám mosolyra szalad, már egyáltalán nem bánom, hogy így volt. A szüleim nem voltak különösebben engedékenyek. De mindent lehetővé tettek, amire vágytam. Nem kötötték ugyan össze a teljesítményemmel, nem szabtak feltételeket, ugyanakkor világossá tették, hogy vannak kötelezettségeim, amik alól nem bújhatok ki, még ha terhes is némelyik.
Akármilyen elfoglaltak voltak, napi egy étkezést együtt töltöttünk. Vagy reggel, vagy este. Hétvégén pedig mindet. Az asztalnál csak egymásra figyeltünk: nem szólt a rádió, nem működött a tévé.
Amikortól iskolába mentem, minden napra kaptam egy apró feladatot: -hozz egy vajat, vagy fél kiló kenyeret, vagy egy tejfölt, és így tovább, a boltból. A pénzre egész nap vigyázni kellett. Otthon pedig segíteni teríteni, letörölgetni, ágyazni, rendet rakni. Minden nap valamit, a tanulás mellett.
Nem követelték meg a korai fekvést. De tíz órakor ágyban volt a helyem. Mindig ugyanakkor. Legfeljebb negyedóra olvasgatást lehetett kiharcolni. Már gimnazista voltam, de nyáron "lámpagyújtásra", télen kilenc órára otthon kellett lennem.
Sokszor hagyták, hogy elessek. A szó szoros értelmében ls, az átvitt értelmében is. Megtanultam egyedül felemelkedni a helyzetekből. Közben rám figyelve biztattak, készen arra, hogy bármikor beavatkozzanak, hogy meg tudom csinálni, ha akarom. És, hogy küzdenem kell.
Nem hagytak panaszkodni. Elmagyarázták, hogy sem az, sem a sírás nem fognak segíteni. Olyan megoldást kell választanom, ami valóban a hasznomra válik, tehát gondolkodjak.
El kellett magam látni. Az én felelősségem volt, mit viszek magammal, hogyan intézem a különóráim közti időben a dolgaimat. Hagytak levegőhöz jutni. De tudni akarták, hogy hol veszem azt a levegőt...
Anya és apa mindig "kéznél volt", ha szükségem volt rájuk. Soha nem mondták, hogy nem érnek rá. De azt tisztáztuk előtte, mennyire fontos az ügy és tűrhet-e halasztást. Ha nem, azonnal rendelkezésre álltak.
Keveset voltam felnőttek között. Elmondták, hogy amiről beszélgetnek, az számomra se nem fontos, se nem érdekes. A felnőttek nem a pajtásaim. Ezért előre kell köszönnöm, csak akkor szólnom, ha kérdeztek, és bár a kor önmagában nem erény, de fárasztó, ezért át kell adni a helyem.
Minden évben, tizennyolc éves koromig, nyaraltam a szüleimmel. Ők is nyaraltak együtt minden évben, nélkülem, egy hetet. Felnőttként értettem meg, miért tették.
2017. október 22. Ma 60 éve, hogy találkozott anya és apa. Egy esős októberi napon, a Lukácsék cukrászdájában. Apa már fiatal mérnök volt egy gyárban. Anya még egyetemista. 51 évet éltek meg együtt. Boldogok voltak. És boldog gyermeket neveltek.
Amikor végre, nagy nehézségek árán elutazhattam Párizsba, a zsebemben a londoni pályázaton megnyert kétéves ösztöndíjjal, izgalommal és félelemmel teli szívvel ácsorogtunk, anyám, apám és én, a Keleti pályaudvar peronján. Anyám gyönyörű volt, mint mindig, halvány rózsaszín, könnyű nyári ruhát viselt, és végig csak mosolygott, de láttam, a szeme megtelt aggodalommal. Apám büszkén, feltartott fejjel állt mellettem, és biztatott.
-Boldogulni fogsz! -mondta. -Ne is gondolj másra! Átölelt és megveregette a vállam. A mozdony felől sípszó hallatszott. Felléptem a lépcsőre és visszanéztem rájuk.
-És ha mégsem? -kérdeztem szinte suttogva.
-Akkor hazajössz. A házban minden úgy fog várni, ahogy elmentél. A szobádban vetett ágy, az asztalunknál pedig étel lesz számodra mindig. Persze szomorúak leszünk mind, hogy nem sikerült, de később majd megvigasztalódunk és új lehetőségek után nézünk. Azonban egyelőre még nem tartunk itt! Még csak ott vagyunk, hogy most meg kell mutatnod, magadnak fiam, hogy nélkülünk is meg tudsz élni. S ha majd már biztosat tudsz, elbonthatjuk a gyerekszobát.
A kocsisor nagyot rándult és tompa kattogással elindult velem az új életem felé.
Azóta már a szülői ház sem áll és vele együtt a gyerekszoba is elsüllyedt, tovatűnt az időben. De igazad volt apa. Hamar kiderült, megélek nélkületek is. Viszont nélkületek semmi sem sikerült volna."

(Náray Tamás)

21/10/2017

Megtörtént.
Az emlékeink egy részét a városvezetés úgy döntött, hogy megsemmisíti.
Létrehoznak valami újat, valami idegent, valami nem idevalót.
A polgármester azt mondta, hogy ez egy kiserdő, nem illik a város képébe, de kérdezzük MI: egy "nagyerdő" illik Debrecen képébe, egy "kiserdő" nem illik Hajdúszoboszló képébe?
De igen.
Fák, amiket elődeink ültettek, fák, amik rokonaink keze nyomát őrizték. Fák, amik szabálytalanok, görbék, mások. Árnyékok. Élmények. Kérdések és válaszok. Pillanatok voltak nekünk.
Az elmúlt két parkbejáráson és tájékoztatón részt vettünk, tárgyaltunk, úgy éreztük megegyeztünk, kompromisszumra jutottunk.
2017. 42. hetében mégis azt kellett tapasztalnunk, hogy a helyi ember szava semmit sem ér, akkor sem ha polgármester, akkor sem ha helyi polgár. Ennek következményeit ma már mindenki láthatja.
2017. 42. hetében a megbeszélt 16 fa, és az ezt követően vizsgált 8 fa helyett 48 áldozata lett a leendő angol parknak. Egy olyan térnek, ami közösség által nem lesz használható, csak kívülről csodálható, nem idevaló, nem élvezhető, nem érthető.
A fákon kívül áldozatul esett a polgármester szavahihetősége, és a jövőbeni párbeszédek lehetősége egyaránt........
Nem tehettünk értük többet. Most nem. De a megmaradt életekért, emlékekért, élményekért, értékekért még tehetünk.
A Szent István park nagyobb részének sorsa rajtuk múlik!
Segítsenek nekünk, hogy a megmaradt fákat megvédhessük, megtisztelhessük, és méltó módon elismerjük a védetté nyilvánítás státuszával. Őrizzük meg emlékeinket, gyermekkori játékainkat, sétáinkat, csókjainkat, szerelmeinket, egyetlen közös zöld területünket.
Támogassanak bennünket ebben a törekvésben, és tiszteljenek meg aláírásukkal, mely hozzásegíti a Modern és Innovatív Hajdúszoboszlóért Egyesületet a Szent István park védetté nyilvánításához!

25/02/2017

Kiváló befektetés. Új lakások Debrecen belvárosában. Keressen minket bizalommal. A lakásvásárlás mellett most segítünk bebútorozni új, Simonffy utcai otthonát! Vásárolja meg a lakását a SMART Ingatlan Debrecen, Cegléd utcai irodájában, és mi megajándékozzuk egy utalvánnyal, amely 10% engedményre jog...

14/01/2011

Oferta speciala de anul nou la Pensiunea Airport la Hajduszoboszlo!

Oferta 3=4 ! Platiti 3 nopti, primiti 4.

42.000 HUF / 4 nopti / 2 persoane + taxa de statiune

Pretul include: Mic dejun bufet suedez, folosirea wellnesului pentru 2 ore (sauna si/sau whirlpool bath),
parcare in curte inchisa cu supraveghere video, TVA. Camere: internet wifi, aer conditionat, LCD TV.



hajdúszoboszlói panzió, Hajdúszoboszló panzió, szálláshely, hajdúszoboszlói szállás

13/01/2011

Kezdje az évet az AIRPORT WELLNESS PANZIÓ-ban HAJDÚSZOBOSZLÓN !
3 éjszakát fizet 4 éjszakát pihen !
Az akció tartalmazza : svédasztalos reggeli, wellness használat, wifi, ingyenes parkolás, LCD TV
42.000 HUF / 4 éjszaka / 2 fő + idegenforgalmi adó (410/fő/éj)
kattints ide érte >>>> www.airportpanzio.hu
Az akció érvényes : 2011. április 15.-ig

hajdúszoboszlói panzió, Hajdúszoboszló panzió, szálláshely, hajdúszoboszlói szállás

Cím

Böszörményi Utca 46
Hajdúszoboszló
4200

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Airport Wellness Panzió Hajdúszoboszló új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Airport Wellness Panzió Hajdúszoboszló számára:

Megosztás

Kategória