12/09/2016
Sajnos véget ért a nyár,de te mégis unatkozol?Nem tudjátok hova menjetek?
Gyertek a SörBárba!Van szabad asztal🤗🍺🍻🎱Várunk Sok Szeretettel Mindekit!🤗☺️☺️
Rövidülnek a nappalok, hosszabbodnak az éjszakák!Hideg van kint?Unatkozol?Vagy egyszerűen egy kellemes környezetre vágysz?
József Attila Utca 5-7
Hajdúszoboszló
4200
| Hétfő | 16:00 - 23:45 |
| Kedd | 16:00 - 23:45 |
| Szerda | 16:00 - 23:45 |
| Csütörtök | 16:00 - 23:45 |
| Péntek | 16:00 - 23:45 |
| Szombat | 16:00 - 23:45 |
| Vasárnap | 16:00 - 23:45 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Sörbár - Hotel Délibáb Hajdúszoboszló új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.