01/03/2018
Ma 18 éves az én nagy gyermekem. a Kölcsönző ! Szép, és küzdelmes éveken vagyunk túl, és remélem, van még jó pár szorgalmas és termékeny évünk! Kétezerben, amikor nyitottam, ezen a soron 7 üzleti vállalkozás volt, úgy minta ház végén a zöldséges, visszább a papírbolt, majd a Mini ABC, utána én, mellettem egy turkáló, a sor elején a Pingvin Büfé, és a sarkon a Mérlegjavító műhely. Mára magam maradtam. Így változik a világ körülöttünk, de mi maradunk. Miért is? Mert már megszoktunk, és igény is van ránk. Köszönöm a hűséges vásárlóimnak, vállalkozóknak, hogy eltartottak, és eltartanak a jövőben is minket! Igyekszünk tartani a megszokott minőséget, mert másképp nem lehet. Pár év múlva nyugdíjba mehetek, de e gyerekemet nem hagyhatom, hiába lett nagykorú, sose lesz önjáró, maradok vele, én hoztam létre, nekem engedelmeskedik, én tudok csak a nyelvén, mert ő én magam vagyok. 😅