Bandukan Resort

Call Directions Website Contact the business

Bandukan Resort πŸ“Bingkor, Keningau, Sabah, East Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ
(3)

02/10/2026

Harga BBQ Cookout Package kami, kini lebih jimat!
Hubungi kami sekarang untuk tempahan 011-2233 8800

SEDANG MENCARI VENUE UNTUK MAJLIS ISTIMEWA ANDA?Kini di Bandukan Resort, kami menawarkan pilihan pakej yang lebih fleksi...
30/09/2026

SEDANG MENCARI VENUE UNTUK MAJLIS ISTIMEWA ANDA?

Kini di Bandukan Resort, kami menawarkan pilihan pakej yang lebih fleksibel, menarik dan sesuai dengan keperluan serta bajet anda.

Sama ada anda hanya memerlukan ruang acara, jamuan makan, atau pakej lengkap bersama dekorasi, anda bebas memilih mengikut keperluan majlis anda.

Hubungi kami sekarang untuk semak pakej, harga & tarikh pilihan anda. πŸ“± 011-2233 8800

23/09/2026

The Patio at Danish Cottage 🌿

Your little corner to slow down, breathe in the fresh air, and simply enjoy the moment.

Whether it’s a peaceful morning coffee, a relaxing afternoon, or a quiet evening with your loved ones, this cozy patio is made for moments that feel unhurried.

Come, sit back and make yourself at home at Danish Cottage, Bandukan Resort. 🀍

Ready for your next relaxing escape?
Book your stay at Danish Cottage today and experience the peaceful side of Keningau. 🌿

πŸ“© Message us now to check availability & secure your stay!


Pertandingan Mewarna dan Melukis Sempena Hari Malaysia 2026 anjuran Bandukan Resort.πŸ“† 16 September 2026πŸ“ Bandukan Resort...
17/09/2026

Pertandingan Mewarna dan Melukis Sempena Hari Malaysia 2026 anjuran Bandukan Resort.

πŸ“† 16 September 2026
πŸ“ Bandukan Resort, Keningau.

Syabas dan Tahniah diucapkan kepada para peserta dan ibu bapa yang menyokong pembangunan bakat seni anak-anak masing-masing. Terima kasih atas penyertaan anda ! Jumpa lagi di masa hadapan! .

Selamat Hari Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ !

Click link untuk lihat dan simpan gambar semasa program :
Link Album >> https://photos.google.com/share/AF1QipMtAhxbdcMFxi4ycMvV1mL-SiN971KnnAP_kb3uDUAMdVoczh1FdF_fURuhVTHZ3A?key=bXlkS3A1RnZQUjNUcVNDOWtXWmd3aTZ2cGFlUDln

17/09/2026

Terbaik semua adik-adik dan Ibu/Bapa 🫰🏻
Jumpa lagi di Next Event!

Selamat Menyambut Hari Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ
16/09/2026

Selamat Menyambut Hari Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ

15/09/2026

Celebrate your special day surrounded by the beauty of nature at Bandukan Resort. πŸŒΏπŸ’

Jom bersama menyambut Hari Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ
15/09/2026

Jom bersama menyambut Hari Malaysia πŸ‡²πŸ‡Ύ

13/09/2026

Where love meets nature.. Celebrate your wedding at Bandukan Resort. πŸŒΏπŸ’•

Address

Off Jalan Bunsit-Bandukan, Bingkor
Keningau
89000

Opening Hours

Monday 08:00 - 22:00
Tuesday 08:00 - 22:00
Wednesday 08:00 - 22:00
Thursday 08:00 - 22:00
Friday 08:00 - 22:00
Saturday 08:00 - 22:00
Sunday 08:00 - 22:00

Telephone

+601122338800

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bandukan Resort posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Bandukan Resort:

Shortcuts

Share

Category