Blue Cabin Beachfront

Directions Contact the business

Blue Cabin Beachfront www.wasap.my/601110387337/adminbluecabin

Beachfront Homestay and Camping Site

Salam Jumaat 🌸🌹Bunga-bunga mekar di Blue Cabin Beachfront, siapa pencinta bunga tu jemput lah datang 😍
31/07/2026

Salam Jumaat 🌸🌹

Bunga-bunga mekar di Blue Cabin Beachfront, siapa pencinta bunga tu jemput lah datang 😍

Hall Blue Cabin Beachfront ni Multipurpose function! 😍Event company, kenduri, ceramah, meeting, nikah, sanding, birthday...
30/07/2026

Hall Blue Cabin Beachfront ni Multipurpose function! 😍
Event company, kenduri, ceramah, meeting, nikah, sanding, birthday party pun boleh! 😊

“Berapa pax boleh muat dalam hall?”

👉🏼 5 ke 6 meja bulat & 50 ke 60 kerusi serta 2 meja panjang boleh muat, recommended for 50-60 pax

“Apa facilities yang ada kalau sewa Hall ni?”

👉🏼 Meja bulat, meja panjang, kerusi banquet, kerusi plastik, karaoke set @ PA system, TV, surau, activity area, dapur dan perlengkapannya, freezer, fridge, cuckoo & toilet.

“Ada aircond kah?”

👉🏼 semestinya ADA! 😁

Jom singgah site visit dulu pun boleh bah🫰🏽

“Apa ada di Blue Cabin Beachfront ni?” Pantai lapang ✅Beach Volleyball Area ✅Cabin-cabin selesa ✅Gazebo Picnic ✅Camping ...
30/07/2026

“Apa ada di Blue Cabin Beachfront ni?”

Pantai lapang ✅
Beach Volleyball Area ✅
Cabin-cabin selesa ✅
Gazebo Picnic ✅
Camping Area ✅
Unggun Api Area ✅
Activity Area ✅
Hall ✅
Kitchen ✅

All checked ✅ tinggal kamu saja ni belum check-in 🤭 Jom singgah sini bersantai2 🌊☀️

📲 www.wasap.my/601110387337/adminbluecabin

📲 www.wasap.my/60106513717/adminbluecabin

Address

Jalan Melugus Indusan
Papar
89500

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Blue Cabin Beachfront posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Blue Cabin Beachfront:

Shortcuts

Share

Category