Domburg Holiday Resort

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Domburg Holiday Resort Het stijlvol en landelijk gelegen Domburg Holiday Resort biedt u het jaar door een aangenaam verblijf We heten u van harte welkom!.

Ruimte, (gast)vrijheid en veelzijdigheid zijn dé kernwoorden waarom u een
bezoek zou moeten brengen aan Domburg Holiday Resort. DHR
vindt u in de stijlvolle badplaats Domburg (Zeeland) op nog geen kilometer van zee en strand. Dit landelijk gelegen familiebedrijf beschikt over sfeervolle appartementen en
vormt in combinatie met nette stallen en uitstekende trainingsfaciliteiten
de ideale vakantiebestemming voor ruiter en paard.

15/10/2026

In een eerdere video vertelde eigenaar Jan-Willem al meer over ons watermanagementsysteem. Heb je deze gemist? Kijk ’m dan zeker even terug! 👀

In deze video legt hij uit waarom we het bij DHR belangrijk vinden om zelfvoorzienend te zijn én waarvoor we ons watermanagementsysteem onder andere gebruiken. 💧

🇩🇪

In einem früheren Video hat Inhaber Jan-Willem bereits mehr über unser Wassermanagementsystem erzählt. Hast du es verpasst? Dann schau es dir unbedingt noch einmal an! 👀

In diesem Video erklärt er, warum es uns bei DHR wichtig ist, selbstversorgend zu sein und wofür wir unser Wassermanagementsystem unter anderem nutzen. 💧

13/10/2026

Oefenparcoursen bij Domburg Holiday Resort is terug!🐴

Wil jij voortaan met een plan de springring in? 💪

Kom lekker oefenen en haal nóg meer uit je rondje!

Van parcours lopen en slim losrijden tot handige tips in het parcours die je direct in een tweede ronde kunt toepassen. Zo leer je met meer inzicht, vertrouwen én een plan de ring in te gaan!

De eerste datums zijn op de woensdagen
- 4 november
- 2 en 30 december

Kosten:
- Vrij trainen (per paard) - €15,-
- Met begeleiding van Anne (25 min) - € 30,-
- Met begeleiding van Marcelle (25 min) - €40,-

Het parcours blijft staan dus andere dagen vrij trainen is ook mogelijk op aanvraag.

Meld je aan door een mail te sturen naar [email protected] of stuur een appje naar 06 20 13 87 03 🏇✨

08/10/2026

Het geluk van een paard begint bij liefde, aandacht en de juiste zorg.

Maar hoe ziet dat er in de praktijk uit?

Onze collega's vertellen het je in deze video! 💗

&a

06/10/2026

Tijdens het Rider College ga je op zoek naar jouw persoonlijke ventiel.

Sprong na sprong bouwt de spanning zich op. Gebruik je de ruimte daartussen niet, dan rijd je jezelf ergens letterlijk klem. Het moment om de druk eraf te halen? Direct na de landing. Weer gaan zitten, connectie maken en je paard tussen been en hand rijden. Dat is je ventiel: daar bereid je de volgende sprong voor, in plaats van dat je aan het overleven bent.

en vullen elkaar naadloos aan: Marcelle begeleidt je bij balans, timing en de juiste hulpen. Sara zoomt in op de biomechanica van paard en ruiter, en op de koppeling tussen lichaam en geest. Zo krijg je feedback vanuit twee invalshoeken die perfect op elkaar aansluiten, met als resultaat een echte maar vooral bewuste ontspanning.

Extra leuk: Cees van Beckhoven maakt het wetenschappelijk inzichtelijk. Zowel jouw hartslag als die van je paard wordt gemeten, zodat je precies ziet wat er gebeurt.

Liever dressuurgericht werken? Je kiest zelf waar je mee aan de slag gaat! Het doel blijft hetzelfde: een échte samenwerking met je paard, onder alle omstandigheden.

Dit neem je mee naar je volgende parcours:

✅ Spanning herkennen binnen seconden: zodat je op tijd bijstuurt, vóór het 'boiling point'
✅ Controleerbaar ontspannen: spanning bewust laten afvloeien, elke wending opnieuw
✅ Een écht functionele zit: die meebeweegt, ook op een gespannen paardenrug
✅ Mentaal sterk blijven: stoppen met overleven en weer echt rijden

Klaar om samen met jouw paard een niveau hoger te gaan? Dit is een unieke kans voor jou als ambitieuze ruiter! Leg je plek nu vast en mis het niet; het Rider College is bijna vol.

Data: vrijdag 11 t/m zondag 13 december 2026
Waar: Domburg Holiday Resort

Klik op de link in onze bio voor meer informatie en om in te schrijven. Tot dan! 👋

03/10/2026

Tijdens het Rider College ga je op zoek naar jouw persoonlijke ventiel.

Sprong na sprong bouwt de spanning zich op. Gebruik je de ruimte daartussen niet, dan rijd je jezelf ergens letterlijk klem. Het moment om de druk eraf te halen? Direct na de landing. Weer gaan zitten, connectie maken en je paard tussen been en hand rijden. Dat is je ventiel: daar bereid je de volgende sprong voor, in plaats van dat je aan het overleven bent.

Marcelle de Kam en Sara Ouwehand vullen elkaar naadloos aan: Marcelle begeleidt je bij balans, timing en de juiste hulpen. Sara zoomt in op de biomechanica van paard en ruiter, en op de koppeling tussen lichaam en geest. Zo krijg je feedback vanuit twee invalshoeken die perfect op elkaar aansluiten, met als resultaat een echte maar vooral bewuste ontspanning.

Extra leuk: Cees van Beckhoven maakt het wetenschappelijk inzichtelijk. Zowel jouw hartslag als die van je paard wordt gemeten, zodat je precies ziet wat er gebeurt.

Liever dressuurgericht werken? Je kiest zelf waar je mee aan de slag gaat! Het doel blijft hetzelfde: een échte samenwerking met je paard, onder alle omstandigheden.

Dit neem je mee naar je volgende parcours:

✅ Spanning herkennen binnen seconden: zodat je op tijd bijstuurt, vóór het 'boiling point'
✅ Controleerbaar ontspannen: spanning bewust laten afvloeien, elke wending opnieuw
✅ Een écht functionele zit: die meebeweegt, ook op een gespannen paardenrug
✅ Mentaal sterk blijven: stoppen met overleven en weer echt rijden

Klaar om samen met jouw paard een niveau hoger te gaan? Dit is een unieke kans voor jou als ambitieuze ruiter! Leg je plek nu vast en mis het niet; het Rider College is bijna vol.

Data: vrijdag 11 t/m zondag 13 december 2026
Waar: Domburg Holiday Resort

Klik op de link voor meer informatie en om in te schrijven: https://www.domburgholidayresort.nl/paardenvakantie/rider-college/

Tot dan! 👋

01/10/2026

LAATSTE KANS OM JE AAN TE MELDEN 💗

Ken je iemand voor wie dit écht perfect zou zijn? Stuur dit bericht zeker weten door!

Aanmelden kan nog tot 𝟰 𝗼𝗸𝘁𝗼𝗯𝗲𝗿, alle info vind je via de link in onze bio.

29/09/2026

More passion, more energy… maar vooral: meer hondenplezier bij Domburg Holiday Resort 🐶💗

Bij ons zijn honden meer dan welkom, in geselecteerde appartementen kun je tot twee viervoeters meenemen.

Op een paar minuten van ons resort zit je zo op het Oosterstrand, waar honden het hele jaar door los mogen. Perfect voor lange wandelingen, rennen, spelen en heel veel energie kwijt kunnen.

Een vakantie waar je hond net zo blij van wordt als jij!

Meer weten over onze hondvriendelijke verblijven? Check de website via de link in bio. 🐾

PS! Het is bijna Dierendag! Zet jouw (huis)dier zondag extra in het zonnetje, ze verdienen het!

🇩🇪

More passion, more energy… aber vor allem: mehr Hundespaß im Domburg Holiday Resort 🐶💗

Bei uns sind Hunde mehr als willkommen, in ausgewählten Apartments kannst du bis zu zwei Vierbeiner mitbringen.

Nur ein paar Minuten von unserem Resort entfernt bist du sofort am Oosterstrand, wo Hunde das ganze Jahr über frei laufen dürfen. Perfekt für lange Spaziergänge, Rennen, Spielen und jede Menge Energie loswerden.

Ein Urlaub, bei dem dein Hund mindestens genauso glücklich ist wie du!

Mehr Infos zu unseren hundefreundlichen Unterkünften findest du über den Link in unserer Bio 🐾

Laatste kans om je aan te melden voor het DHRS Paardenkamp 2026!Weet je nog, dat gevoel van vroeger op ponykamp? Dagen s...
27/09/2026

Laatste kans om je aan te melden voor het DHRS Paardenkamp 2026!

Weet je nog, dat gevoel van vroeger op ponykamp? Dagen samen met je paard, nieuwe vriendinnen en eindeloos kletsen over paarden. Dat gevoel brengen we terug! 😍 Een ponykamp, maar dan voor volwassenen.

Van vrijdag 6 t/m zondag 8 november organiseren we het Paardenkamp aan zee: drie dagen trainen, lange buitenritten naar het strand, leren en genieten met je eigen paard én andere paardenliefhebbers aan de Zeeuwse kust.

Dit weekend draait om plezier samen met je paard en is voor iedereen toegankelijk.

Aanmelden kan nog maar tot en met 30 september en vol = vol. Reserveer daarom nú je plek via onze website: https://bit.ly/paardenkamp-aan-zee

Zien we jou in november?

10/09/2026

De nazomer en herfst zijn wat ons betreft dé beste tijd om Zeeland per fiets te ontdekken. 🍂

Minder drukte, mildere temperaturen en prachtige kleuren in de duinen en polders: fietsen rondom Domburg is het najaar op z'n mooist. Van kustpaden met uitzicht op zee tot rustige routes door de polders van Walcheren, hier geniet je van alle kanten van Zeeland.

Waar wacht je nog op? Stap op een van onze huurfietsen en ontdek het zelf! 🚲

03/09/2026

We vroegen onze collega's naar hét mooiste moment van hun werkdag. 🔆

Het antwoord? Bijna iedereen noemt hetzelfde moment..

Love our job!

Adres

Prinseweg 3a
Domburg
4357RB

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Domburg Holiday Resort nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Domburg Holiday Resort:

Snelkoppelingen

Delen