24/12/2025
Jak co roku... od tylu, tylu lat Mikołaj nie może zawieść dzieci. Choćby nie wiem co - musi! Ale do rzeczy przy okazji tych przepięknych Świąt My (cała rodzina) składamy Wam KOCHANI Świąteczne Życzenia.
Jakie? Hmmm nigdy nie wklejam gotowych. Życzenia muszą być jak każdy poranek - INNE, SERDECZNE, SZCZERE.
Dlatego życzę Wam wszystkim Rodzinie w Łodzi, Toruniu, Lubieniu (tu rodziną jest cała nasza Miła ulica), Poznaniu (i okolice dużo tego), Tuszynie, Tomaszowie, Pszczółkach, Czestkowie i mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. Życzenia są dla wszystkich, dla Was Kochani.
Moje życzenia dla Was są tym o czym marzycie i na co czekacie, są jak poranek wiosną i Kos, który śpiewa o świcie. Są jak mroźny poranek dzisiaj, mimo że bez śniegu, ale w Łodzi popruszyło. Mają cieszyć jak każde narodzone dziecko w naszej Rodzinie. Mają Wam Kochani spełniać się marzenia, o których myślicie nie tylko dzisiaj przy pierwszej gwiazdce, ale każdego dnia przez cały Nowy Rok.
Jako stary Mikołaj wiem, że najważniejszy jest... Święty spokój, czyli bezpieczeństwo i Miłość całej Rodziny i tego Wam Kochani życzę w Wigilię 2025 roku.
Wiktor z Rodziną.