03/06/2026
Dzisiejszy dzień upłynął nam pod znakiem pożegnań 🥲 . Z Pałacyku wyjechali szóstoklasiści ze Szkoła Podstawowa Nr 21 we Wrocławiu, którzy spędzili u nas swoją zieloną szkołę.
Co ciekawe, ta ekipa odwiedziła Ścinawa już kolejny rok z rzędu🥰. Ogromnie cieszy nas fakt, że do nas wracacie.
Kochani, wielkie dzięki za Waszą super energię, niesamowitą kreatywność i tę piękną ciekawość świata, którą w sobie macie 🫶.
Dobrze się składa, że przed Wami długi weekend, bo po tak intensywnym i aktywnym programie odpoczynek należy Wam się bez dwóch zdań 😴. Odsypiajcie i zbierajcie siły!
Do zobaczenia następnym razem👋 .