27/05/2026
Z ogromną radością i dumą informujemy, że uroczysta kolacja z okazji jubileuszowego spotkania absolwentów rocznika maturalnego 1976 z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Ełku odbędzie się właśnie w naszym ośrodku ❤️
To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, że po 50 latach od matury absolwenci „czerwonego ogólniaka” będą wspólnie wspominać szkolne lata właśnie u nas. Cieszymy się, że możemy być częścią tak pięknego i pełnego emocji wydarzenia.
Przed uczestnikami wieczór pełen wspomnień, wzruszeń, rozmów po latach i wspólnego świętowania wyjątkowego jubileuszu 🎓✨
Dziękujemy za zaufanie i już nie możemy doczekać się tego niezwykłego spotkania!