19/06/2026
🎓🏗️ Uroczyste nadanie uprawnień budowlanych na Uniwersytecie Zielonogórskim 🏗️🎓
📅 Dziś, 19 czerwca 2026 r., na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyła się wyjątkowa uroczystość nadania uprawnień budowlanych. Patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Lubuski Marek Cebula 🤝
Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych przez Przewodniczącego OKK Andrzeja Wesołego oraz wystąpień zaproszonych gości, którzy swoją obecnością uświetnili ten szczególny dzień ✨
W wydarzeniu uczestniczyli m.innymi:
👷 Jarosław Rybiński – Inspektor w Wydziale Inspekcji Terenowej Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Gorzowie Wielkopolskim,
🎓 prof. dr hab. inż. Andrzej Obuchowicz – Dziekan Wydziału Nauk Inżynieryjno-Technicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego,
🎓 dr hab. inż. Beata Nowogońska, prof. UZ – Dyrektor Instytutu Budownictwa UZ.
Najważniejszym momentem uroczystości było ✨ uroczyste ślubowanie oraz wręczenie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych 📜🏗️
Szczególnie miłym akcentem była obecność rodzin i bliskich 👨👩👧👦, którzy wspólnie z nowo uprawnionymi przeżywali ten ważny i wyjątkowy moment. Ich wsparcie nadało uroczystości jeszcze bardziej podniosłego charakteru 🌟
Od dziś osoby, które otrzymały uprawnienia budowlane, mogą pełnić samodzielne funkcje w budownictwie 👷♀️👷♂️ i rozpoczynają kolejny etap swojej zawodowej drogi 🚀
Serdecznie gratulujemy wszystkim nowo uprawnionym! 🎉👏
Życzymy wielu sukcesów zawodowych, ambitnych realizacji 🏢, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającego rozwoju 💪
Zapraszamy również do dołączenia w szeregi naszych członków 🤝
Razem tworzymy silną społeczność inżynierów budownictwa! 🏗️❤️