Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "AMONIT" w Siamoszycach

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "AMONIT" w Siamoszycach JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA
ZHP Chorągiew Śląska
HUFIEC ZIEMI MYSZKOWSKIEJ
(1)

Czuwaj! ⚜️Dawno się tutaj nie odzywaliśmy, co oznacza, że mieliśmy w tym roku bardzo intensywną Harcerską Akcję Letnią  ...
09/11/2022

Czuwaj! ⚜️
Dawno się tutaj nie odzywaliśmy, co oznacza, że mieliśmy w tym roku bardzo intensywną Harcerską Akcję Letnią 🏕️.
Po aktywnym lecie nastała za to jesień pełna porządków i nowych wyzwań. Ruszył bowiem remont budynków sanitarnych. Już wiosną 2023 będzie można przyjechać do nas na biwak i korzystać z nowych toalet, prysznicy czy umywalni. 🚧🚿🚾
Co jeszcze słychać w Siamoszycach? Pogodne weekendy spędzaliśmy ostatnio na doprowadzaniu do porządku sprzętu i pola namiotowego. A oto relacja z jednego z nich 😊🍁

Nawałnice, które przetoczyły się kilka dni temu nad regionem szczęśliwie oszczędziły nasz Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynko...
16/07/2021

Nawałnice, które przetoczyły się kilka dni temu nad regionem szczęśliwie oszczędziły nasz Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "AMONIT" w Siamoszycach.
Mniej szczęścia mieli nasi sąsiedzi i przyjaciele z Hufiec Ziemi Zawierciańskiej. Burza, która nadeszła 14 lipca, wymusiła ewakuację wszystkich obozów stacjonujących w Baza Obozowa Hufca Ziemi Zawierciańskiej w Kostkowicach. Dzięki zaangażowaniu wielu instruktorów akcja przebiegła sprawnie, a uczestnikom zapewniono bezpieczeństwo.
Niestety, nawałnica wyrządziła poważne szkody. Zniszczeniu uległ drzewostan, sprzęt obozowy i drobne konstrukcje. Powrót do stanu sprzed burzy wymaga ogromu pracy i znacznych nakładów finansowych.
Pomóc można na wiele sposobów, do czego gorąco zachęcamy:
👉 w niedzielę 18 lipca prowadzona będzie akcja sprzątania bazy,
👉 pod linkiem https://zrzutka.pl/3fsy5c można dokonać wpłaty na zakup niezbędnych materiałów do napraw.

W dniu 14 lipca 2021 przez całą Polskę przeszły nawałnice, które niszczyły wszystko na swojej drodze. Tak również stało się z naszą Bazą Obozową w Kostkowicach, gdzie co roku odbywają się obozy i kolonie dla harcerzy oraz zuchów z całej Polski. Ewakuacja uczestników obozów przeby...

17/08/2019
„... a po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój...”Po burzliwej nocy meldujemy, że u nas wszystko jest w porządku 🌤 M...
13/08/2019

„... a po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój...”
Po burzliwej nocy meldujemy, że u nas wszystko jest w porządku 🌤 Miłego dnia ☺️

06/08/2019

Ostatni turnus ruszył! 🙈🙉🏕 Praca wre...
Aktualnie gościmy uczestników z Brzeska, Olesna, Wodzisławia, Rybnika i Myszkowa(czekamy jeszcze na Warszawę)

Dzień 1. Sierpnia do dla  harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego czas upamiętnienia naszych braci i sióstr z Szarych Szer...
02/08/2019

Dzień 1. Sierpnia do dla harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego czas upamiętnienia naszych braci i sióstr z Szarych Szeregów walczących w Powstaniu Warszawskim.

W tym jakże ważnym dla nas dniu nie tylko wspominamy naszych bohaterów i oddajemy ich cześć ale również cieszymy się wolnością, której oni zaznać nie mogli.

Powstanie Warszawskie nie powinno kojarzyć się tylko ze strachem, śmiercią, czy smutkiem, ale również z odwagą, braterstwem, miłością, patriotyzmem czy wolnością!

Dlatego i my, na Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Amonit” w Siamoszycach, uczciliśmy pamięć naszych bohaterów.
Do wspólnego zdjęcia, apelu oraz minuty ciszy stanęli razem harcerze z Hufca Celestynów, Hufca ZHP Ziemi Tyskiej- z XXVII Szczepu Harcerskiego im. Szarych Szeregów,
Hufca Bochnia oraz harcerze z Hufca Brzesko-
z VI Starszoharcerskiej Drużyny Odkrywców Wilcza….. .

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność!!!

W weekend w ośrodku gościliśmy harcerki i harcerzy z Hufiec Ziemi Zawierciańskiej - zapraszamy ponownie! Tymczasem zima ...
20/01/2019

W weekend w ośrodku gościliśmy harcerki i harcerzy z Hufiec Ziemi Zawierciańskiej - zapraszamy ponownie!

Tymczasem zima u nas nie odpuszcza, nie możemy już doczekać się biwaków organizowanych podczas Harcerskiej Akcji Zimowej :-)

29/06/2018

Startujemy! HAL 2018

❤️

Mała rzecz, a (nas) cieszy :-)Dziękujemy Szan Gal!
03/05/2018

Mała rzecz, a (nas) cieszy :-)
Dziękujemy Szan Gal!

Adres

Ulica Spacerowa 1b Przyłubsko/Siamoszyce
Kroczyce
42-425

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "AMONIT" w Siamoszycach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "AMONIT" w Siamoszycach:

Udostępnij

Kategoria