15/10/2025
W dniu 15 października miałyśmy przyjemność brać udział w konferencji TURYSTA 2025 Inonnowacje, Technologie i Zrównoważony Rozwój w Turystyce.
To coroczne, ogólnopolskie wydarzenie branżowe organizowane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną (WOT) w Poznaniu, którego celem było omówienie najważniejszych trendów i wyzwań dla rozwoju turystyki w Polsce i regionach.
Najciekawsze wystąpienie miał Pan Robert Petka - zastępca Wójta Gminy Olszanica, który przedstawił inspirujący sposób na rozwój obszaru przyrodniczego objętego Naturą 2000 oraz w jaki sposób turystyka może wpłynąć na polepszenie dobrobytu lokalnej społeczności.