15/10/2025
Drodzy Goście 👋
Z dniem dzisiejszym, po wielu wspaniałych latach, zamykamy naszą działalność związaną z wynajmem domu w Górach Świętokrzyskich.
To była dla nas piękna przygoda!
Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili. Było nam niezmiernie miło Was gościć i pomagać w tworzeniu niezapomnianych, urlopowych wspomnień. ❤️
Chociaż nasza przygoda z wynajmem dobiegła końca, nie żegnamy się całkowicie! Nasza pasieka ma się świetnie i cały czas produkuje pyszny, naturalny miód! 🍯
Jeżeli macie ochotę na słoik, serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu.
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko!
Z pozdrowieniami,
ZESPÓŁ ZAKAMAREK - GÓRY SWIETOKRZYSKIE
P.S. Kto wie co przyniesie przyszłość. Może do zobaczenia :)