25/10/2022
Wicemarszałek województwa lubuskiego Łukasz Porycki podpisał aneksy do umów dla lubuskich szpitali i ośrodków rehabilitacji. Dzięki temu otrzymają one dodatkowe fundusze na realizację programu rehabilitacji zawodowej mieszkańców regionu.📄🖌💸
🟩 Już ponad 4000 Lubuszan skorzystało z rehabilitacji zawodowej w naszym regionie.
🟩 W ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na ten cel zostało przekazane ponad 27 mln zł
🟩 Kolejne 500 osób skorzysta z tej formy wsparcia w ramach podpisanych aneksów z 6 beneficjentami:
➡ ARTEM - Zakład Fizjoterapii S.C. w Zielonej Górze
➡ Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze
➡ Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "Pałac"
➡ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sulechowie
➡ Dormed Centrum Medyczne
➡ NZOZ Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp z o o