11/02/2026
Drodzy klienci, pamiętajcie, że jeśli nie oddacie w terminie stroju ( data zapisana na umowie ) i przychodzicie na drugi dzień albo za trzy to my nie oddajemy Wam kaucji albo doliczamy opłatę zgodną z regulaminem Wypożyczalnia strojów - Międzyrzecz - Dworzec Tworzec za każdy dzień zwłoki .
Bardzo nam przykro z tego powodu. Też tego nie lubimy . 😭 Czasem wystarczy zadzwonić i zgłosić ,że macie dziś gorszy dzień i chcecie sobie jeszcze trochę polatać w stroju po chacie . Zrozumiemy 🤗