31/08/2025
📣❤️Dziękujemy wszystkim wspaniałym Gościom❤️: turystom odwiedzającym nas regularnie i tym, którzy w tym roku zawitali do Okuninki po raz pierwszy🚣♂️🚵, parom i rodzinom z dziećmi👬👨👩👧👦Spokój, relaks, czasem więcej zabawy i wesołych chwil.😄Wasza obecność sprawiła, że te dwa miesiące będziemy wspominać bardzo pozytywnie i słonecznie, mimo nie zawsze idealnej pogody😉. Dzieciom życzymy owocnego roku szkolnego, a dorosłym dużo pozytywnej energii oraz wszystkiego dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Mamy nadzieję, do zobaczenia😊! Spotykać takich ludzi w wyjątkowym miejscu wypoczynkowym to prawdziwa radość! Pozdrawiamy serdecznie z Okuninki, która zawsze czeka na tak życzliwych i pogodnych Gości!🏖🌅🏖