18/08/2021
Tak dla przypomnienia, to jest strona pola namiotowego a nie jak obecnie nazywa się to miejsce "pokoje gościnne". Stąd dobre opinię i brak zdjęć pokoi, których standard zatrzymał się gdzieś na początku lat 90 i od tej pory nie były remontowane (ale powiedzmy sobie szczerze tylko ktoś jest dość mocno pokłócony ze swoim intelektem spodziewa się ritza w cenie 60 zł za dobę od osoby). Za stan pokoi odpowiada Sąd Okręgowy w Szczecinie a konkretniej kadra zarządzająca (szczególnie obecna) na zgłaszanie problemów, braków, zapotrzebowań pokoi zrobili prawie nic. Po za zamknięciem pola namiotowego, które to pole mogło przynieść zysk dzięki któremu można by było choć trochę choć ponaprawiać domki.
Także tak, dla tych co się wybierają na pokoje gościnne, to nie jest strona gdzie możecie szukać informacji o tym miejscu. Bo to strona o polu, które to pole kochało wiele z nas, a teraz go już nie ma. Jedyne co mogę Wam powiedzieć, to iż sam teren położenia pokoi jest piękny (w przeciwieństwie do samych pokoi), że jest tam dużo kotów (uprzedzam dla tych co mogą mieć problem z tymi uroczymi sierściuchami), oraz że jeśli jesteście źli na warunki to proszę się zgłaszać do tych do na górze zarządzają tym miejscem.
Marta