Pobierowo - zamknięte Pole Namiotowe Sądu Okręgowego w Szczecinie

Pobierowo - zamknięte Pole Namiotowe Sądu Okręgowego w Szczecinie Strona informacyjna! Rodzinne pole namiotowe, z nowoczesnymi toaletami, prysznicami. Przyjazne dla zwierząt. Miłą atmosfera i przemiłą Pani Kierownik.

Rodzinne pole namiotowe, spokojne położone w lesie, z trzech stron otoczone lasem, blisko do morza - raptem 5-7 minut marszem. Na uboczy, po za głównym nurtem Pobierowa. Prysznice z ciepłą wodą całodobowo, osobne miejsca do mycia naczyń (też z ciepłą wodą), czyste toalety. Bardzo mile widziane zwierzęta. Prawda jest taka, że kto przyjechał tu choć raz to z reguły wraca, są tacy co już to ponad 30

lat wracają :). Idealne miejsce na wypoczynek z namiotem z możliwością podłączenia się do prądu. Pole jest bezpiecznie, dla dzieci jest zrobiony plac zabaw, jest też stół do ping ponga a dla tych co bez telewizji nie wyobrażają sobie urlopu jest świetlica, a w niej możliwość obejrzenia telewizji.

18/08/2021

Tak dla przypomnienia, to jest strona pola namiotowego a nie jak obecnie nazywa się to miejsce "pokoje gościnne". Stąd dobre opinię i brak zdjęć pokoi, których standard zatrzymał się gdzieś na początku lat 90 i od tej pory nie były remontowane (ale powiedzmy sobie szczerze tylko ktoś jest dość mocno pokłócony ze swoim intelektem spodziewa się ritza w cenie 60 zł za dobę od osoby). Za stan pokoi odpowiada Sąd Okręgowy w Szczecinie a konkretniej kadra zarządzająca (szczególnie obecna) na zgłaszanie problemów, braków, zapotrzebowań pokoi zrobili prawie nic. Po za zamknięciem pola namiotowego, które to pole mogło przynieść zysk dzięki któremu można by było choć trochę choć ponaprawiać domki.

Także tak, dla tych co się wybierają na pokoje gościnne, to nie jest strona gdzie możecie szukać informacji o tym miejscu. Bo to strona o polu, które to pole kochało wiele z nas, a teraz go już nie ma. Jedyne co mogę Wam powiedzieć, to iż sam teren położenia pokoi jest piękny (w przeciwieństwie do samych pokoi), że jest tam dużo kotów (uprzedzam dla tych co mogą mieć problem z tymi uroczymi sierściuchami), oraz że jeśli jesteście źli na warunki to proszę się zgłaszać do tych do na górze zarządzają tym miejscem.

Marta

05/08/2020

Pola nie ma już dwa miesiące, nie ma i wszystko wskazuje na to, że raczej już go nigdy nie będzie. Wiem, że wiele z Was odbija się od bramy, nic na to nie poradzimy. Zostaje tylko płynąć dalej...

04/06/2020

Wygląda na to, że przegraliśmy walkę o pole.

Jakbyście się zastanawiali jak wygląda pole po zamknięciu. Jantarek zawsze na straży :)
16/09/2019

Jakbyście się zastanawiali jak wygląda pole po zamknięciu. Jantarek zawsze na straży :)

Cennik tegoroczny wygląda tak samo jak ten rok i dwa i trzy lata temu, od taka miła informacja :) na dziś.
19/06/2019

Cennik tegoroczny wygląda tak samo jak ten rok i dwa i trzy lata temu, od taka miła informacja :) na dziś.

03/08/2018

Po raz enty przypominam to nie jest oficjalna strona pola (takiej nie ma i nie będzie - nie może powstać) ale dla entuzjastów tego miejsca (głównie stworzona dla nich), dająca informację również dla nowych zainteresowanych ale bardziej godziny otwarcia, ceny i gdzie jesteśmy, także proszę nie pytajcie o możliwość rezerwowania miejsca albo czy są miejsca na polu, albo moje ulubione o wyposażenie domku, nie mam kompetencji ani możliwości odpowiadać na tego typu pytania. Na te i inne pytania odpowiedzi należy szukać pod podanym w informacjach numerem telefonu. Mimo bardzo szczerych ja nie mogę pomoc. Marta

30/07/2018

Zaaktualizowałam godziny pracy recepcji na polu (narzucone odgórnie). Także starajmy się do nich dostosować :) a w tym pięknym acz dusznym dniu życzę wszystkim miłego dnia :) Marta

Wedle mojego prywatnego szpiega będącego już na polu cennik jest taki sam jak w ostatnich latach.
01/07/2018

Wedle mojego prywatnego szpiega będącego już na polu cennik jest taki sam jak w ostatnich latach.

cennik 2015

15/05/2018

Mam bardzo dobrą wiadomość, pole będzie działać od pierwszego czerwca! Czemu o tym piszę, no cóż było bardzo blisko aby nie ruszyło w tym roku - tak zwane zawieszenie (tak tylko przypomnę, że Ignacówka też swego czasu została zawieszona a teraz teren przejął ktoś nowy). Dlatego ważne jest aby cały czas trzymać rękę na pulsie aby takie chocki klocki jak miały miejsce w tym roku nie powtórzyły się. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale wesoło nie było i gdyby nie kilka osób to pola by już nie było, ale nie ma co do tego wracać bo na szczęście pole jest :).

Aby żyło nam się miłej: moi drodzy (zwłaszcza  zzwracam się to tych co po raz pierwszy tu są) pamiętajcie proszę że przy...
02/08/2017

Aby żyło nam się miłej: moi drodzy (zwłaszcza zzwracam się to tych co po raz pierwszy tu są) pamiętajcie proszę że przyczepa nie jest zbudowana z cegieł lecz z dykty, a przecionek owszem daje poczucie że się jest za ścianą ale ta ściana jest z materiału czyli jedno i drugie nie jest dzwiękoszczelne wręcz przeciwnie. Ludzie kochani nie krzyczcie tak. Urok tego pola polega na ciszy głównie. Jasne spotykajcie się wieczorami, gadajcie ale nie krzyczcie proszę.

https://youtu.be/K7JHKhh54jo

Jonasz Kofta - Song o ciszy Fotografia: Renata Pajchel (zdjęcia na wklejankach pierwszego tomu trzyczęściowego wyboru poezji Jonasza Kofty "Godzina cienia") ...

A niebo dziś nad nami takie :)
31/07/2017

A niebo dziś nad nami takie :)

Adres

Ulica Wąska 1
Pobierowo
72-346

Telefon

+48504422278

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pobierowo - zamknięte Pole Namiotowe Sądu Okręgowego w Szczecinie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria