24/05/2024
☀️Wspomnienia ☀️
Nie są to zdjęcia z naszych wspomnień, gdyż my objęliśmy pieczę nad tym cudownym miejscem w 2017r.
Zdjęcia dostaliśmy od osoby, która jak była małym dzieckiem, czyli jakieś kilkanaście lat temu spędzała tu swoje wakacje ;)
Od tamtego czasu wiele się zmieniło......
Żal nam tych drzew owocowych i pięknych krzewów róż , których nasze oczy nie miały szansy zobaczyć. Mamy nadzieje, że te posadzone przez nas wkrótce sprawią, że będziemy się rozkoszować ich wyglądem i smakiem.🍓🍐🍎
Niewątpliwie nasz Dom Gościnny zarówno teraz jak i kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu ma niesamowitą aurę....ciężko to wyjaśnić, ale wszyscy czują się tu dobrze- jak w domu i chętnie powracają- nawet po tylu latach.🏠
My zakochaliśmy się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia, w pierwszym kroku po przekroczeniu furtki🏠👩❤️👨
Chętnie zobaczymy w komentarzach więcej zdjęć z przeszłości😁