09/07/2025
To był naprawdę wyjątkowy obóz! 💛
Kończymy kilka intensywnych dni pełnych treningów, wycieczek i niezapomnianych atrakcji. Były wędrówki na Łysą Górę, wspólne ognisko, emocjonująca nocna gra terenowa „Łowcy Świetlików” – oraz wycieczka do Jura Parku w Bałtowie, która zachwyciła dużych i małych odkrywców! I wiele... wiele.. innych.. ale przedewszystkim nie zabrakło śmiechu i wspólnych chwil, które będziemy długo pamiętać.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Grynwald - świętokrzyski zakątek rekreacji i wypoczynku za wspaniałą atmosferę, przemiłą obsługę i przepyszne jedzenie. Czuliśmy się naprawdę świetnie – i mamy ogromną nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli tu wrócić! ❤️
Szczególne gratulacje dla naszych początkujących obozowiczów! 👏
Przetarliście swoje pierwsze obozowe szlaki i świetnie sobie poradziliście – jesteśmy z Was bardzo dumni!
Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich dzieci. Wasze wsparcie i współpraca są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do dalszej pracy 💛
Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców Mai za użyczenie swojego auta do transportu przyczepy – dzięki Wam wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo!
Teraz trenerzy zaczynają swoje wakacje 😎 – ale już nie możemy się doczekać kolejnej wspólnej przygody. Widzimy się w sierpniu na naszym obozie w Żabince! 🐝
Dziękujemy, że jesteście z nami! Do zobaczenia! 💛