17/04/2026
Dzień dobry Wszystkim 🤟😀.
Dziś wykonaliśmy wiosenne prace porządkowe i wertykulację trawnika. Dobry nawóz, uruchomienie automatycznego systemu podlewania i wywóz odpadów zielonych.
Można odpocząć do poniedziałku 😉.
Spokojnego weekendu😉👍