25/11/2025
Dramat w Hiszpanii! – grupa motocyklistów z Polski nie dość, że miała słońce, hotel w centrum Malagi, piękne drogi Andaluzji, to jeszcze na koniec te delfiny 🐬
Czyli właśnie zakończyliśmy nasz tygodniowy wyjazd do Andaluzji! 🇪🇸 😍
Ogromne dzięki dla całej ekipy za fantastyczny tydzień i za zaufanie oraz pomoc w realizacji moich (i naszych!) motocyklowych marzeń.
Przejechaliśmy razem ponad 1500 km, w tym większość krętymi drogami, odkrywając perełki regionu: Setenil, Rondę, Frigilianę, a także zwiedzając Alhambrę 🏰. Zdjęcia nie oddadzą tego, jak się tam jeździ oraz tych widoków ☺️
Na wyjeździe nie zabrakło też zwiedzania Malagi z Panią przewodnik, smakowania lokalnej kuchni czy rejsu wśród delfinów na zakończenie całego tygodnia 😎.
Choć wyjazd dobiegł końca, Wasz odbiór całej wycieczki oraz to, jak swobodnie i przyjacielsko traktowaliśmy się na wyjeździe, sprawiają, że już myślę o kolejnym kierunku! 🌍 Jak mówiłem – nie mogłem trafić lepszej grupy ❤️.
Myślę, że wrócę do słonecznej Malagi na przełomie marca i kwietnia – zapraszam już teraz! 🥰.
Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich 🙏❤️. A szczególne podziękowania dla Łukasza „młodego/synka” za zamykanie grupy i nagrywanie całego wyjazdu! 📹🔥.
Swoją drogą… dalej nie wiem, jak niektóre biura ogarniają 12–14 osób jednym przewodnikiem 😅.
Może nie mam za sobą sztabu ludzi, ale to właśnie mnie wyróżnia – od początku do końca wkładam w to całe serce ❤️ i dziękuję, że to doceniliście!
Spokojnej zimy, odpoczywajcie i – mam nadzieję – jesteśmy w kontakcie! 🍂🤝.
Ps: Zapraszam do Szklarskiej – czy to na narty, czy pojeździć motocyklem😊.
Pozdrawiam, ja – Michał 🤗