26/05/2024
❤️Mama❤️
Myśląc o mamie, myślę o mojej kochanej mamie ale i o mnie. Jaką ja byłam mamą, jaką ja jestem mamą?
Czasami zabieganą, czasami nieradzącą sobie, popełniającą błędy. Ale zawsze wspierającą moje dzieci.
A moja mama, kobieta niestrudzona, zawsze pomocna, z otwartym sercem dla wszystkich. Uśmiechnięta i radosna.
Do dziś pełna energii.
To ona przekazała mi mocną energię żeńską, zaszczepiła kobiecość, to dzięki niej, dziś, jako dojrzała kobieta czuje się atrakcyjna.
I to zdanie, które zawsze słyszałam:
Dasz radę, jestem z ciebie dumna❤️.
Chowam to w sercu na zawsze, dziękuję i przyjmuje.
Dziś czuję ogromną wdzięczność za to, że mama jest obok i za to, że moja córka również może doświadczać macierzyństwa.
Bycie matką to wielka odwaga.
Wszystkiego pięknego dla wszystkich mam🌺🌺🌺