Pokoje Gościnne Truskawkowa 1a Zielona Góra

Pokoje Gościnne Truskawkowa 1a Zielona Góra Telefon +48 68 324 98 40 Do dyspozycji gości przygotowaliśmy noclegi w pokojach 1, 2 i 3 oso Dla każdego gościa woda w pokoju i ręczniki.

Z myślą o Państwa wygodzie pokoje wyposażyliśmy w najwyższej klasy łóżka, wykładziny, przemyślane meble. W każdym pokoju zapewniliśmy odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych. W łazienkach dozowniki z mydłami i suszarka do włosów. Parking i wi-fi w cenie. Współpracujemy z restauracjami gdzie można zamówić jedzenie do pokoju na wynos.

21/10/2023

Otwieramy zapisy na kurs prowadzącego strzelanie, który odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023r.
Zapisy pod nr 68-325-50-57 lub 734-411-369

UWAGA!
Uprawnienie "prowadzącego strzelanie" może otrzymać także osoba, która jest pracownikiem służb mundurowych i posiada przydzieloną broń służbową lub była pracownikiem tych służb i posiada legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni.

Polecamy na wycieczkę Pałac w Zatoniu !
29/05/2023

Polecamy na wycieczkę Pałac w Zatoniu !

Ciekawe ruiny pałacu z pięknym parkiem.Obiekt jest bardzo ładnie podświetlony w nocy. Nagranie Cinelog 20 DJI o3. Stabilizacja wbudowana. Muzyka: Big River -...

14/06/2021

Praca❗️Jeżeli umiesz kręcić pizzą 👨‍🍳 to zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 693 689 733

31/10/2020

Dzień jak co dzień, ale tak bardzo inny.

31.10.2020 godz. 5.30

Nazywam się Jola Taberska , z domu Reimannka. Jedna z dzieci moich walecznych, dobrych rodziców Jadwigi i Alfonsa, którzy to zawsze byli innym pomocni.

Mam to szczęście, że:

1) wyrosłam w rodzinie rzemieślniczo-chłopskiej i stąd ten pęd do posiadania, siedzenia "na swoim" i budowania swojego Imperium

2) charakterna, gospodarna po Jadzi (mojej mamie). Jadzia z domu Kubiaczka dała mi miłość do muzyki, śpiewu oraz swobodę w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, gościnność i gospodarność Gospodyni Domu.

3) Alfons (mój tato) bez śmiechu to staropolskie kiedyś modne imię, dał mi oprócz pracowitości, niezwykły dar - społecznej aktywności.

Kramszczanie wiedzą, piekarz i prezes, sędzia Klubu Sportowego Polonia w Nowym Kramsku.

4) ważne, że posłuchałam Jadzi, swojego serducha i wyszłam szczęśliwie za mąż za mojego kochanego Marka, który dał mi wspaniałe dzieci a one obdarzyły nas cudownymi wnukami i wnuczkami.

Łzy zalewają kartkę, bo dla dziadków, to najczulszy punkt. Jakby powiedziała moja siostra Ola, do rzeczy "płyń do brzegu".

Wstał mój Maro...co robisz?.. A takie tam...zapiski, bo później zapomnę...

----------------------------------

z wczoraj 30.10.2020

Strach, obawy, śledzenie komunikatów TVN24, herbatki, śniadanko, inne prace z naszym personelem, babskie pogaduszki. To czasami najlepsze, zdrowe "tabletki" na dobry dzień. Od Kasi "z pierwszej ręki" dowiedziałam się o planach i aktywności Babimojskich Kobiet i Mężczyzn, którzy tak pięknie i aktywnie walczą o lepszą Polskę. O Szymonie (moja rodzina - brawo), który też poparł kobietki i na forum
pobudził lokalną społeczność. Tu wspomnę o mojej chrześnicy Ani, która tak odważnie ocenia i wypowiada się. I ona ma szczęście, tę patriotyczną waleczność odziedziczyć rodzinnie.

Około 16.00 czy po.. informacja pana Premiera o zamykaniu cmentarzy. Ściągam mojego Marka, by zdążyć odwiedzić naszych najbliższych i znajomych na cmentarzach w Nowym Kramsku i Babimoście. Marek w aucie mówi ,"ale mamy szczęście, że Nasi są tak blisko nas". Telefon Oli... już wracamy. Kolejne szczęście, mam siostrę Olę tak blisko siebie.

Zrobiłyśmy obchód na naszym kramskim cmentarzu (tym razem znicze a nie tradycyjne róże) .
.. w aucie słyszymy ... o pięknej i szybkiej akcji w Zielonej Górze, odkupią chryzantemy od przedsiębiorców po cenie hurtowej i ozdobią miasto.

A..., My w naszych oknach, ogrodach, skoro nie możemy pójść na cmentarze zapalmy świece na znak z bliskimi i pokażmy naszą solidarność.

---------------------------------------------------------------------------------------------- BĘDZIE PIĘKNIE.

Mieliśmy też wieczorem w izbie karczmianej miłe chwile. Nasza wnuczka Gabrysia obchodziła swoje 4-letnie urodzinki. Harmider dzieciaków, które to nieświadome o obecnej sytuacji - był bezcenny.

Mieszkamy na babimojszczyźnie. To nasza mała ojczyzna ze stolicą Babimost. I o tej naszej małej ojczyźnie z dumą opowiadamy wszystkim, którzy odwiedzają Nas i uczestniczą w zajęciach Akademia Cioci Joli.

Jak wiecie, restauracje w karczmie i Dwór Kolesin zamknięto nam po raz drugi. Kolesin działa jako hotel, nasi goście hotelowi mogą zjeść na miejscu, to jeszcze mogą... Mamy też 2 hektary lasu/parku gdzie można bezpiecznie relaksować się bez maseczek.

Obecna sytuacja, strach, nie sprzyjają do bywania i biesiadowania w takich miejscach. Broń Boże, nie skarżymy się. Inni pewnie maja gorzej. Posiłki na "wynos" to tylko cząstka naszych usług. Wiemy, że musimy dzielnie przetrwać i mieć pozytywny nastrój. Chcemy dla Was pracować i gotować.

Stąd mój KOMUNIKAT!

Karczma Taberska pełni dyżur gastronomiczny codziennie w godzinach 11.00 - 20.00.

Prosimy osoby, rodziny, które przebywają na kwarantannie Covid- 19 i nie mają możliwości przygotować ciepłego posiłku o kontakt. Dowieziemy na miejsce. BABIMOJSZCZYZNA i POWIAT ZIELONA GÓRA. Za "co łaska" ,"Bóg zapłać", czy buziak z okna.

Dzwońcie !!! Przekażcie potrzebującym numer telefonu 68 351 11 30.

--------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy: nasz Urząd Gminy Babimost Babimost , Opiekę Społeczną, czy Stowarzyszenia - o rozeznanie wśród mieszkańców, komu i do kogo powinniśmy dojechać, bo są mieszkańcy wśród nas, którzy nie zadzwonią z różnych powodów.

Nasz zespół jest gotowy i czeka na Wasze telefony.

Będzie nam miło, jak udostępnicie i dołączycie do nas, chcemy pomóc i wierzymy, że razem możemy zrobić o wiele więcej niż sami.

Przekażcie nasz numer telefonu komu możecie - organizacjom, stowarzyszeniom, urzędom, domom opieki społecznej...

Śle buziaczki dla Wszystkich. TRZYMAJMY SIĘ RAZEM.

Ciocia Jola

P.S. Przesyłamy Wam trochę słońca ☀️

26/09/2020

Fot. Tomasz Czyżniewski Widok na pałac od frontu. Trwają tutaj ostatnie prace. Fontannę z rzeźbą młodego fauna z łabędziem otacza świeży trawnik. Gotowy jest trejaż łączący pałac z oranżerią (po prawej stronie). Park Książęcy w Zatoniu – perełka jakich mało! [ZDJĘCIA] - Wia...

Polecamy !!
28/08/2020

Polecamy !!

Restauracja La Siarrra przy ulicy Truskawkowej 1A to kolejny nasz Partner Akcji "Miasto Dla Gastro" :-)

Korzystajcie, zamawiajcie, zajadajcie ....słyszeliśmy, że mają pyszne pizze 🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕
Prawda????

www.zgranarodzina.pl

Winobranie !!!
26/08/2020

Winobranie !!!

Już jest ❗️❗️❗️
Program 🍇Winobrania 2020🍇

Od 5 do 13 września będziemy wspólnie świętować Dni Zielonej Góry🎉. Będą to wyjątkowe obchody, w szczególnym reżimie sanitarnym 😷😷😷 i to właśnie o tym musimy pamiętać przede wszystkim. Ze względu na to zmienił się również program oraz miejsca wydarzeń, do których przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach. Jesteśmy jednak przekonani, że nowa formuła Winobrania przypadnie do gustu mieszkańcom 🤩, a część „nowości” pozostanie z nami na kolejne edycje.

Program znajdziecie m.in. na stronie 👉 www.zok.com.pl, ale zaglądajcie też na ten profil oraz wydarzenie 👉 Winobranie 2020 - Zielona Góra - wydarzenie oficjalne. Codziennie znajdziecie tu niezbędne informacje, które ułatwią Wam zaplanowanie sobie tego czasu.

Do zobaczenia na Winobraniu 2020 🎉🤩🍇

Do plakatu wykorzystano grafiki Jerzego Fedry.

Polecamy !
21/06/2020

Polecamy !

Zapraszamy do Zielonej Góry !
21/06/2020

Zapraszamy do Zielonej Góry !

Fot. Archiwum prywatne Podróżuj do tutaj - Wiadomości Zielona Góra - 21 czerwca 2020 To akcja blogerów podróżniczych, którzy przekonują, że podróżowanie to nie tylko dalekie wyprawy. Wystarczy chęć, by ruszyć się z kanapy i poznać nowe miejsca w okolicy. O odkrywaniu województwa lu...

Polecamy !!
15/06/2020

Polecamy !!

G-R-A-M-Y D-L-A W-A-S❗️❗️❗️

Program Lubuskiego Lata Teatralnego rozłożyliśmy na dwie przestrzenie. Część spektakli gości TEMAR - Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu - a dzisiaj prezentujemy Wam drugą część letniego repertuaru, przedstawienia pokazywane na Placu Teatralnym ⬇️⬇️⬇️ UWAGA: w planach 🤩 premiera 🤩

Chwyćcie kalendarze i coś do pisania, zaplanujcie wakacyjne weekendy wraz z nami! Już niebawem uruchomimy sprzedaż biletów.

Adres

Truskawkowa 1a
Zielona Góra
65-129

Telefon

+48692929900

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pokoje Gościnne Truskawkowa 1a Zielona Góra umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pokoje Gościnne Truskawkowa 1a Zielona Góra:

Udostępnij

Kategoria

Przytulny hotel.

Z myślą o Państwa wygodzie pokoje wyposażyliśmy w najwyższej klasy łóżka, wykładziny, przemyślane meble, klimatyzację. W każdym pokoju zapewniliśmy odpowiednią ilość gniazdek elektrycznych. Dla każdego gościa woda w pokoju i ręczniki. Całą dobę serwujemy kawę i herbatę w cenie. W łazienkach dozowniki z mydłami i suszarką do włosów. Wi-fi w cenie.

Śniadania serwujemy w formie obfitego bufetu już od godziny 6:15. Współpracujemy z dwoma restauracjami sąsiadującymi z naszym hotelem, gdzie można zjeść dania kuchni polskiej i włoskiej. Posiadamy salkę VIP “ Piekiełko” gdzie można zorganizować spotkanie lub imprezę do 30 osób. Na tyłach hotelu znajduje się wiata z grillem, gdzie również można zrobić imprezę. Posiadamy duży, bezpieczny parking. Dla gości naszego hotelu bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!