01/08/2025
Hoe de tijd vliegt….
Het is iets meer dan 7 jaar geleden dat wij de Camping Quinta do Pomarinho, dichtbij het mooie dorp Castelo de Vide, in de Alto Alentejo hebben overgenomen.
Het was het begin van een nieuw avontuur, vol met onzekerheden, in ons nieuwe thuisland Portugal.
Gelukkig hadden wij de hulp van Harrie Steijns, die tevens een hele goede vriend van ons is geworden.
De eerste jaren waren spannend voor ons, wat waren wij nog groen, met geen enkele ervaring in het runnen van een Camping.
De tijden werden nog spannender door het Corona virus waardoor wij soms twijfelden of wij het wel zouden redden, maar gelukkig hebben wij het doorstaan.
Wij hebben vele nieuwe vrienden gemaakt die veel voor ons betekenen, en hebben wij veel lieve en fijne gasten leren kennen waarvan menige jaarlijks terugkomen, en die onderdeel zijn geworden van de Pomarinho familie.
Maar er is een tijd van komen en een tijd van gaan.
Per 1 Augustus 2025 hebben wij de sleutels overgedragen aan de nieuwe eigenaren, Marcel van Rossum en Carolien Bal.
Wij willen graag iedereen bedanken, Familie, vrienden, vrijwilligers en gasten voor alle steun en hulp waardoor wij van Pomarinho een klein Paradijs hebben kunnen maken en het blijft een werk in wording want er is altijd ruimte voor verbetering.
Wij voelen ons hier in de Alentejo thuis en genieten met volle teugen van elke dag die ons is gegeven en hebben geen spijt van de door ons genomen beslissing om wederom een ander leven te omarmen.
Nogmaals heel erg bedankt en misschien tot ziens....
Robert en Joop